Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj bude mať v zálohe už tri nové komediálne seriály: Pripravuje sa na nakrúcanie netradičnej novinky!

Televízia pokračuje v príprave viacerých kratších, zväčša komediálnych, seriálových projektov.

Z klientských plánov Joj prezentovaných pre tento rok už stihla televízia uviesť na obrazovky väčšinu nových seriálov. V zálohe jej ostal iba nový komediálny seriál Delukse, ktorého výrobu už má ale za sebou, a nová netradičná komediálna séria Bodka, ktorá sa nakoniec taktiež dočká realizácie.

Joj sa totiž má aktuálne intenzívne pripravovať na výrobu tejto komediálnej novinky, v ktorej sa vydá sčasti do neprebádaných vôd medzi slovenskými projektmi. Rozhodla sa totiž “rozhovoriť” psieho hrdinu, ktorý práve ponesie meno Bodka. Pôjde o borderskú kóliu, ktorá má byť už dlhšie vycvičená pre tento seriál.

Nakrúcanie komediálneho seriálu Bodka má prebehnúť budúci rok, či Joj s ním bude rátať už v budúcoročných plánoch, nie je teraz zrejmé.  Dá sa  očakávať, že sa projekt v jej plánoch na rok 2019 pre klientov objaví, televízia však má okrem Bodky už teraz v zálohe dva ďalšie nové seriály.

Ako sme už uviedli, nakrútiť stihla avizovanú sériu Delukse v hlavnej úlohe so Zuzanou Fialovou, ktorá sa odohráva v hotelovom prostredí. “Diváci môžu nazrieť za dvere luxusného hotela, v ktorom by zaručene chceli bývať, ale nie v ňom pracovať. Obetaví zamestnanci robia všetko preto, aby sa hostia u nich cítili dobre. Nepríjemný majiteľ chce za každú cenu niekoho vyhodiť a čaká na vhodnú príležitosť. Každá epizóda má samostatný príbeh s novými hosťami a komplikáciami,” uviedla k projektu televízia. Celkovo malo vzniknúť 16 epizód, hrajú v nich taktiež Alexander Bárta, Diana Mórová, Ľuboš Kostelný či Ivan Vojtek.

Druhou komediálnou sériou, ktorú už stihla Joj nakrútiť, je nový projekt Pohrebáci. V tomto prípade ide o netradičný projekt svojím prostredím, keď sa, ako je už z názvu zrejme, bude odohrávať v pohrebnej službe. Komediálna séria má priniesť pohľad na udalosti ako v početnej rodine, ktorá pohrebnú službu vlastní, tak aj na samotné udalosti, ktoré sa v nej udejú. Hlavnú postavu v Pohrebákoch stvárňuje Jiří Langmajer, rovnako sa v ňom objavia Jana Oľhová, Robo Jakab, Zuzana Mauréry či Csongor Cassai.

V prípade Bodky Joj ešte vlani naznačila výrobu desiatich epizód, obsadenie nespresnila. Eurotelevízia v lete uviedla, že by si v seriáli mal zahrať Robo Jakab. “Border kólia Bodka je mentalista a budhista, pes, ktorého myšlienky začne následkom úrazu vnímať iba jeho rovnako lenivý a komplikovaný pán – neúspešný policajný detektív Šimon Malík. Ten komunikuje so svojim psom na vyššej úrovni, čo prináša množstvo nových možností nielen pre verbálnu, ale aj situačnú komiku,” uviedla v minulosti Joj. Hovoriacej Bodke bude mať rozumieť iba jej majiteľ. Obaja budú spoločne vyšetrovať prípady, keď po tom, čo opustia rady polície, založia vlastnú detektívnu kanceláriu.

Čítať viac...
Najčerstvejšie témy

Odporúčame

Facebook

Nahor