Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj bude mať v zálohe už tri nové komediálne seriály: Pripravuje sa na nakrúcanie netradičnej novinky!

Televízia pokračuje v príprave viacerých kratších, zväčša komediálnych, seriálových projektov.

Z klientských plánov Joj prezentovaných pre tento rok už stihla televízia uviesť na obrazovky väčšinu nových seriálov. V zálohe jej ostal iba nový komediálny seriál Delukse, ktorého výrobu už má ale za sebou, a nová netradičná komediálna séria Bodka, ktorá sa nakoniec taktiež dočká realizácie.

Joj sa totiž má aktuálne intenzívne pripravovať na výrobu tejto komediálnej novinky, v ktorej sa vydá sčasti do neprebádaných vôd medzi slovenskými projektmi. Rozhodla sa totiž „rozhovoriť“ psieho hrdinu, ktorý práve ponesie meno Bodka. Pôjde o borderskú kóliu, ktorá má byť už dlhšie vycvičená pre tento seriál.

Nakrúcanie komediálneho seriálu Bodka má prebehnúť budúci rok, či Joj s ním bude rátať už v budúcoročných plánoch, nie je teraz zrejmé.  Dá sa  očakávať, že sa projekt v jej plánoch na rok 2019 pre klientov objaví, televízia však má okrem Bodky už teraz v zálohe dva ďalšie nové seriály.

Ako sme už uviedli, nakrútiť stihla avizovanú sériu Delukse v hlavnej úlohe so Zuzanou Fialovou, ktorá sa odohráva v hotelovom prostredí. „Diváci môžu nazrieť za dvere luxusného hotela, v ktorom by zaručene chceli bývať, ale nie v ňom pracovať. Obetaví zamestnanci robia všetko preto, aby sa hostia u nich cítili dobre. Nepríjemný majiteľ chce za každú cenu niekoho vyhodiť a čaká na vhodnú príležitosť. Každá epizóda má samostatný príbeh s novými hosťami a komplikáciami,“ uviedla k projektu televízia. Celkovo malo vzniknúť 16 epizód, hrajú v nich taktiež Alexander Bárta, Diana Mórová, Ľuboš Kostelný či Ivan Vojtek.

Druhou komediálnou sériou, ktorú už stihla Joj nakrútiť, je nový projekt Pohrebáci. V tomto prípade ide o netradičný projekt svojím prostredím, keď sa, ako je už z názvu zrejme, bude odohrávať v pohrebnej službe. Komediálna séria má priniesť pohľad na udalosti ako v početnej rodine, ktorá pohrebnú službu vlastní, tak aj na samotné udalosti, ktoré sa v nej udejú. Hlavnú postavu v Pohrebákoch stvárňuje Jiří Langmajer, rovnako sa v ňom objavia Jana Oľhová, Robo Jakab, Zuzana Mauréry či Csongor Cassai.

V prípade Bodky Joj ešte vlani naznačila výrobu desiatich epizód, obsadenie nespresnila. Eurotelevízia v lete uviedla, že by si v seriáli mal zahrať Robo Jakab. „Border kólia Bodka je mentalista a budhista, pes, ktorého myšlienky začne následkom úrazu vnímať iba jeho rovnako lenivý a komplikovaný pán – neúspešný policajný detektív Šimon Malík. Ten komunikuje so svojim psom na vyššej úrovni, čo prináša množstvo nových možností nielen pre verbálnu, ale aj situačnú komiku,“ uviedla v minulosti Joj. Hovoriacej Bodke bude mať rozumieť iba jej majiteľ. Obaja budú spoločne vyšetrovať prípady, keď po tom, čo opustia rady polície, založia vlastnú detektívnu kanceláriu.

Čítať viac...
Nahor