Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj aj túto jeseň kúpila talentovú akvizíciu, odvysiela aktuálnu sériu America´s Got Talent!

Britský X Factor vystrieda americký Talent, Joj uvedie jeho súčasnú 12. sériu, ktorá je najsledovanejšou za posledné roky.

Od roku 2011 prináša Joj pravidelne jednu zo svetových verzií veľkých talentových šou spoločnosti FremantleMedia na Slovensko a urobí tak aj tento rok. Po americkom či britskom X Factore však tentoraz staví na formát Got Talent, keď uvedie stále bežiacu 12. sériu America´s Got Talent.

Joj po americkom Talente siaha v čase, kedy sama dáva pauzu vlastnej verziu Česko Slovensko má talent. V dennom off-time opäť vysiela reprízy predošlých ročníkov, medzičasom potvrdila, že s novou sériou do budúcnosti počíta. Joj novú akvizíciu uvedie pod názvom Amerika má talent na menšej Plus, kde ju nasadí proti markizáckemu Let´s Dance. Štartuje s ňou túto nedeľu o 20:30. 

Aktuálny dvanásty americký Talent zdvihol záujem divákov o formát, keď je 12. ročník najsledovanejším od roku 2011. Vystúpenia zo súčasnej série kolujú internetom a v posledných mesiacoch patrili k virálnym hitom. V Amerike momentálne prebiehajú semifinálové prenosy. Do poroty zasadli Simon Cowell, Mel B, Heidi Klum a Howie Mandel.

Čítať viac...
Nahor