Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj aj tento rok prichádza s kampaňou Seriálové leto! Nadväzuje na minuloročnú (video)

Televízna dvojka ostáva verná konceptu z minulého roka.

Týždeň pred štartom letných štruktúr s promovaním svojho mimosezónneho programu začína aj Joj. Televízia v pondelok nasadila dva spoty upútavajúce na letný program, medzi ktorými je aj kompilát na prázdninové seriály.

Televízia stavia na minulosezónny koncept Seriálového leta, tento rok ho rozšírila na „Horúce seriálové leto„. V úvodnom kratšom tridsaťsekundovom spote predstavuje štvoricu akvizičných sérií (Geissenovci, Kosti, Kuriér, Taxi Brooklyn), ktoré budú tvoriť základ jej programu. Vo všetkých prípadoch Joj uvedie premiérové časti seriálov, v prome sa zamerala na označenie sérií, ktoré odvysiela. Televízia uvádza, že ide o prvý kompilát k letnému programu.

Markíza v prípade svojho letného proma nasadila minulý víkend hneď veľký vyše minútový kompilát na jej „Letné dobrodružstvo„. Rovnako v ňom upútava na svoje premiérové seriály, kým Joj zväčša ponúkne nové časti známych titulov, líder sa zameral na úplné novinky. Ďalšie spoty na letný program Markízy.

Joj už tiež začala s promom na Vinárov, keď v pondelok nasadila prvý dvadsaťsekundový teaser. Český seriál je taktiež dôležitou súčasťou jej štruktúry, keď od 2. júlového týždňa mu budú patriť až dva dni – pondelky a stredy od 20:30. Od rovnakého týždňa letný program Joj posilní ďalšia premiérová séria, tento raz pôjde o kontroverznú reality šou, keď odvysiela nahú zoznamku bez akejkoľvek cenzúry.

Čítať viac...
Nahor