Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj adaptuje svetový hit, na Slovensko mieri Carpool Karaoke! Hlavnou hviezdou Malachovský (video)

Mimoriadne populárna aktivita z americkej talkshow sa dočká slovenskej adaptácie.

Adele, Bruno Mars, Lady Gaga, Stevie Wonder či Michelle Obamová Aj to sú mená, ktoré sa objavili v populárnej aktivite s názvom Carpool Karaoke, ktorá je známa z americkej The Late Late Show komika a moderátora Jamesa Cordena.

Princíp svetového hitu, ktorý na sociálnych sieťach sledujú stá milióny divákov, je jednoduchý. Corden vozí známe osobnosti, s ktorými si v aute spieva svetové hity. Joj tento koncept adaptuje ako nový formát, ktorým rozšíri večernú programovú ponuku.

Novinku uvedie pod názvom Super Karaoke, pričom na miesto šoféra sa posadí herec Sväťo Malachovský. Informoval Plus jeden deň. Ten z Joj odišiel po ukončení seriálu Dvojičky, kedy si ho Markíza poistila pre vlastné projekty – pokračoval v Kredenci, zaradil sa medzi súťažiacich Tvoja tvár znie povedome a dostal aj úlohu v komediálnom seriáli Atletiko Cvernofka.

V úlohe hostí sa predstavia známe mená, prvými budú Adam Ďurica či skupina Tublatanka so spevákom Maťom Ďurindom. Jazdiť sa bude po Bratislave. „Televízia oslovila mňa ako prvého. Priznám sa, že som tú reláciu vôbec nepoznal, keď som si ju však pozrel, hneď som vedel, že do toho chcem ísť. Je to príjemná tolkšou a ak je navyše spojená s hudbou a humorom, je to pre mňa dokonalé spojenie,“ cituje Malachovského Pluska.

Carpool Karaoke so speváčkou Adele

Čítať viac...
Nahor