Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj a Rozboril spoločne definitívne pokračujú: V siedmom nebi pôjde prvýkrát na jar!

Nebeská relácia sa s novými vydaniami vráti už v najbližších týždňoch.

Špekulácie o konci V siedmom nebi sú definitívne vyvrátené. Relácia na obrazovke Joj pokračuje aj v roku 2016, pričom v jej vysielaní by sa mala objaviť už čoskoro.

V siedmom nebi by sa po prvý raz mala objaviť aj v jarnej televíznej sezóne, doteraz patrila medzi highlighty jesennej štruktúry Joj. Potvrdzujú sa tak prvé informácie portálu Mediaboom.sk. Skorý návrat Siedmeho neba avizuje sám moderátor. „O chvíľu začíname,“ prezradil Vilo Rozboril na sociálnej sieti. Zároveň pridal, že šou príde s veľkými zmenami. O aké ide, nešpecifikoval.

Informácie ohľadom možného konca Siedmeho neba po jeho rozpačitej druhej sezóne priniesol ešte koncom minulého roka denník Plus jeden deň. „Všetci zo štábu si myslia, že keď sa rozpráva o konci, kompetentní majú na mysli iba koniec jesennej sezóny. No pravda je taká, že by sa mala skončiť celá relácia,“ povedal denníku zdroj. Informáciu vyvrátila televízia aj režisér projektu Peter Núňez, ktorý naznačil rokovanie o posilnení počtu epizód programu, čo sa aj potvrdilo.

Čítať viac...
Nahor