Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ výrazne upraví začiatok štartu večerného programu! S Markízou sa tak značne rozíde!

Dve najsledovanejšie televízie na Slovensku si doteraz veľmi strážili, aby ich večerný program začínal približne v rovnakom čase. Trend v tomto smere udávala JOJ, ktorá začiatok hlavného večerného času posúvala až takmer k pol deviatej večer a vždy ju nasledovala aj Markíza. Budúci týždeň nastáva zmena. Už v pondelok 23. decembra bude JOJ začínať svoj hlavný program, ktorým budú dve časti časti Paneláku po sebe, v čase o 20.15 hod. a Markíza až o 20.30 hod. (S tebou mě baví svět).

Na Štedrý večer štartujú Tri oriešky pre Popolušku na Markíze presne o 20.00 hod., JOJ bude konkurovať komédiou Sám doma od 19.55 hod. Nasledujúce dni si JOJ zachová štart hlavného večerného programu o 19.55 hod. – v stredu ponúkne opäť Panelák a premiérovú komédiu Problémy v raji o 21.00 hod., Markíza začína hlavný večerný program o 20.30 Snehulienkou. Výrazný rozdiel v začiatku hlavnej večernej ponuky bude medzi JOJ a Markízou aj vo štvrtok – JOJ opäť odštartuje Panelákom o 19.55 hod. a následne uvedie komédiu Kúzelná opatrovateľka o 21.00 hod., Markíza ponúkne animovaný film Asterix a Olympijske hry o 20.30 hod.

Ďalšie dni JOJ vracia štart hlavného večerného programu na 20.15 hod. – od 27. decembra štartuje svoju tradičnú sms hru pod názvom Nový štart – 12 tisíc eur od JOJky, ktorú bude vysielať denne o 20.00 hod. Markíza bude svoj hlavný večerný program naďalej štartovať o 20.30 hod., teda až niekoľko minút po JOJ.

Doma a Dajto od budúceho týždňa začiatok svojho večerného programu presúvajú na 20. hodinu, Plus zostáva so začiatkom o 20.30 hod., keďže o 20. hodine bude naďalej vysielať spravodajstvo Krimi. 20.00 ako začiatok večerného bloku si ponechá aj stanica Wau. Verejnoprávna RTVS bude svoj večerný program začínať o 20.20 hod. 

JOJ a Markíza sa budú v začiatku štartu večerného bloku líšiť aj po sviatkoch – počas januára. JOJ si chce zachovať vysielací čas 20.20 hod., Markíza avizuje 20.30 hod.

Čítať viac...
Nahor