Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Barrandov a Joj sa dohodli na spolupráci: Česká Súdna sieň vzniká na Kolibe!

Soudkyně Barbara nebude kópiou Súdnej siene, televízie sa dohodli na spolupráci.

Česká obdoba Súdnej siene nebude len značne inšpirovaná slovenskou verziou. Barrandov reláciu pod názvom Soudkyně Barbara vyrába podľa slovenskej licencie, vďaka čomu nebude česká verzia relácia len neoficiálnou kópiou tej slovenskej.

Súdna sieň oficiálne exportuje do Českej republiky, keď Joj poskytla Barrandovu licenciu. A nielen to. Česká komerčná stanica, ktorá už s Joj spolupracovala aj v minulosti napríklad na federálnom formáte Recept na bohatstvo, sa nemusí obťažovať so stavaním vlastných ateliérov, keď Sudkyňu Barbaru natáča na Kolibe.

Štúdio Súdnej siene prenajímame Televízii Barrandov, ktorá tu nakrúca jej českú verziu pod názvom Soudkyňe Barbara. Licencia je platná na vysielanie v Českej republike,“ vyjadrila sa PR manažérka Joj, Katka Nosková. Štúdio Súdnej siene tak ostane stáť aj v prípade, ak sa Joj rozhodne výrobu relácie ukončiť. Podobné mraky nad reláciou visia už nejeden rok. Joj však zatiaľ chce nové časti vyrábať. Od jesene by Súdnu sieň o 18-tej mala nahradiť šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, slot sa pokúšala oživiť aj túto jar, keď doň nasadila Nákupné maniačky či Sladký život.

Sudkyňa Barbara je rovnako ako Súdna sieň daily formát, Barrandov ju vysiela od pondelka do piatka o 17:15. V obdobnom čase sa Súdna sieň vysielala neraz aj na Joj, posledne v čase pokusu uvádzať Sladký život po 18-tej. Celebrity šou sa od polovice júna vráti do neskoršieho večerného slotu.

Záber na svedka z českej verzie Sudkyňa Barbara
soudkyne barbara 2

Zábery na štúdio Súdnej siene
sudna sien 1 sudna sien 2

Foto: Barrandov, TV JOJ

Čítať viac...
Nahor