Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza doplnila na webe kompletné výsledky ankety OTO aj s menami konkurencie (aktualizácia)

Aktualizácia 10.3. 9:10

Televízia Markíza nakoniec zverejnila kompletné výsledky ankety OTO 2013. Spravila tak na svojom oficiálnom webe markiza.sk, kde nakoniec doplnila zoznam ocenených aj o mená a projekty konkurenčnej RTVS a Joj. K výsledkom ankety OTO 2013 sa tak nepostavila rovnakým spôsobom, ako na spravodajskom webe, kde uvádza iba oklieštené výsledky.

———-

Pôvodný článok: Ješitní Markizáci?! Na vlastnom webe odignorovali ocenenia pre Joj a RTVS!

Kým televízia z Koliby na vlastnom webe prezentovala kompletné výsledky ankety OTO 2013 aj s úspechmi Markízy, televízny líder ocenenia konkurencie nespomenul.

Počas jediného večera v roku všetky televízie zakopú vojnové sekery a spoločne sa stretnú na televíznej akcii roka – galavečere OTO. Zdá sa však, že už po skončení ankety sa rivalita medzi televíziami prejavuje opäť naplno.

Markíza sa podobne ako konkurencia pochválila úspechmi jej tvári a projektov v ankete na svojom webe, pričom sa však rozhodla informovať iba o vybraných víťazov kategórií. Televízia na webe zo zoznamu kategórií a víťazov vypustila všetky ocenené tváre a projekty konkurencie, výnimkou bol jedine Marcela Merčiaka ako najlepší komentátor, ktorý získal aj cenu Absolútny OTO za zisk najviac hlasov v hlasovaní.

Na webe tak televízia neinformovala ani čisto o vlastných úspechoch, ale nezverejnila ani kompletné výsledky. Chýbajú víťazi jedných z najatraktívnejších kategórii Moderátor tv spravodajstva či Moderátor zábavných programov. Markíza taktiež opomenula víťaza kategórie Zábavný program roka, ktorú od 7. ročníka (OTO 2006) vždy ovládli projekty Markízy (Susedia, Modré z neba, Partička).

KOMPLETNÝ ZOZNAM: Pozrite si víťazov OTO 2013

Konkurenčná Joj sa na svojom webe rozhodla uverejniť kompletné výsledky televíznej ankety. Svoje tváre v zozname zvýraznila kurzívou, pričom si privlastnila aj speváčku Celeste Buckingham, jej jedinou aktivitou pre televíziu v roku 2013 bolo podporenie náboru spevákov do šou X Factor ešte pred oznámením jej účasti v porote šou.

Zoznam víťazov v ankete OTO 2013 na webe Markízy
markiza web oto

Čítať viac...
Nahor