Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jesenný ťahák RTVS Strom želaní odštartoval vlažne! Tvoja tvár a Talent potvrdili odstup

Najdrahšia relácia verejnoprávnej televízie na prvý raz výraznú pozornosť divákov nedosiahla.

SOBOTA: Plnenie snov sa popri prestávke Siedmeho neba presunulo na Jednotku, kde však v úvode významnejšie nebodovalo. Novinka Strom želaní so Sajfom mala s prvou epizódou uhral v 12+ podiel 10,5 % a v komerčnej cieľovke vyše 8 %. Jednotka takto dosiahla na svoj priemer, prekročiť sa jej ho ale nepodarilo.

Diváci boli v sobotu roztrúsení po viacerých staniciach. 47 roninov na Markíze uhralo share nad 21 %, Dieťa 44 na Joj len 14,5 %. Film Sladký život na Plus prekročil 7 %, Tajomstvo z minulosti na Doma získalo 6 %. Dajto bolo s Fortuna ligou slabé pri podielom nad 2 a 3 %, X Factor na Wau mal ísť pod 3 a nad 4 %.

Podvečer nenapodobnila výskok Smotánka, dostala sa pod 27 %, Naši mali uhrať pod 15 %. Televízne noviny sa stali najsledovanejším programom dňa a v podieli získali 28,5 %, Noviny atakovali 25 %.

NEDEĽA: V nedeľnom súboji veľkých šou nedošlo k ďalej radikálnej zmene. Tvoja tvár znie povedome mala klesnúť na rating 11,4 % s podielom 33,2 %, Česko Slovensko má talent opäť prekročilo 9 ratingov, v podieli šou stúpla na 23,5 %. Doktor Martin si na Jednotke drží svojich divákov, podielovo podliezol 16 a prekročil 12 % v skupinách 12+, resp. 12 – 54.

Na menších staniciach počas dňa bodoval MS v cyklistike na Dvojke, v komerčnej cieľovke mal prenos aj s víťazným Petrom Saganom atakoval 19 %. Večer Surfistka na Doma uhrala okolo 6 %, Matrix Revolution na Dajto zas okolo 4 %, Posledný Deň nezávislosti na Plus sa mal ťahať len k trojke. Wau so CSI New York uhrala 2 a takmer 3 %.

Horná Dolná v podvečernej repríze šla pod 26 %, stúplo Nové bývanie s podielom takmer 20 %. Podobný výskok ako pred týždňom sa podaril Televíznym novinám, dosiahli share pod 32 %, Noviny nestačili, uhrali 23,5 %.

Čítať viac...
Nahor