Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jesenný súboj Markíza vs JOJ už od pondelka!

Súboj našich dvoch najväčších televízií v novej sezóne začína už tento pondelok.

 

Markíza pokračuje so svojim aktuálne najsilnejším projektom Búrlivé víno, ktoré bude od budúceho týždňa opäť vysielať 4x do týždňa – v pondelok, v utorok, vo štvrtok a v piatok o 20.30 hod. V stredu má naplánované filmové okno (ak nedôjde k neplánovanej programovej zmene), od septembra sa bude v stredu vysielať Modré z neba. JOJ nasadí od pondelka 19. augusta reality show Vyvolení, ktorú bude vysielať priamo proti seriálu Búrlivé víno. Prečo sa rozhodla pre zmenu a z tohto času odsunula dlhoročne vysielaný Panelák, sme sa zatiaľ priamo nedozvedeli.

 

burlive-vino-nina-martin-pociskova-loj-fotovyvoleni-dom-snov_logo

 

 

Druhý veľký súboj televízií bude prebiehať o 21.40 hod., kedy JOJ štartuje už od 19. augusta seriál Panelák. Aktuálne médiá riešia kauzu kopírovania upútavky Paneláku Markízou, ktorá podobný štýl a obsah upútavky zvolila pre svoje Búrlivé víno, na čo upozornil sám generálny riaditeľ Jojky František Borovský na svojom facebooku a vyvolal tak mediálny záujem. Panelák dostane svojho hlavného súpera Farmu od 26. augusta, kedy Markíza avizuje štar Farmy. Nie je však vylúčené, že sa Farma dostane do vysielania skôr programovou zmenou. V budúcom týždni Markíza zatiaľ o 21.40 počíta s filmovou ponukou (v pondelok proti Paneláku nasadí legendárne Slnko, seno, erotika), v utorok však mimoriadne premiérovú Zámenu manželiek.

 

panelak_jojfarma_logo_pojdeovsetko

 

 

Tretí veľký súboj naše televízie čaká od septembra o 18.00 hodine, kedy proti sebe nasadia svoje seriálové novinky Chlapi neplačú (pôvodne V dobrom aj v zlom) a Klan. Markíza začína so svojim seriálom programovou zmenou už o týždeň skôr – 26. augusta o 17.45 hod., bude mať tak pred konkurenciou týždeň náskok. JOJ štartuje svoj seriál Klan v nedeľu 1. septembra o 20.20 hod. pilotným filmom.

 

v dobrom aj v zlom markizaKLAN joj

 

 

Foto: Markíza, JOJ

 

Čítať viac...
Nahor