Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jesenný access na Joj: Druhá šanca pre Moju mamu, novú sériu štartuje už v polovici leta! Variť budú iba rodičia s deťmi

Moja mama varí lepšie ako tvoja to po druhýkrát skúsi v ťažkom slote Oteckov.

Po polročnej pauze vracia Joj na obrazovky svoj druhý najúspešnejší podvečerný program vo svojej histórii, zábavnú kuchársku šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Dennú súťaž nasadila s úspechom na jeseň 2015, odkedy šou vysielala pravidelne každú sezónu až do konca vlaňajšieho roka, kedy si šou na jeseň prešla popri rozbehnutých Oteckoch najťažším obdobím spojeným aj so sériou zmien vysielacieho času.

Joj aktuálne potvrdzuje, že Moja mama varí lepšie ako tvoja vracia do pôvodného času o 18:00. Novú sériu, ktorá prinesie viaceré zmeny v programe, rozbehne skôr, ako sa mohlo očakávať, a to už v polovici leta. Televízia tak využije prestávku Oteckov na opätovné naštartovanie svojej stálice, keď Moju mamu do štruktúry vráti už v pondelok 5. augusta.

Televízia v priebehu polročnej prestávky sčasti prekopala formát. Potvrdila, že v novej sérii sa vracia k pôvodnému konceptu šou a variť už budú opäť iba rodičia so svojimi deťmi, pričom tvorcovia už dajú priestor aj najmenším účastníkom, ktorí budú schopní pripraviť rodinný recept. Ešte výraznejšie tak zacieli na rodinného diváka, ktorý vyhľadáva programy s deťmi, na čom úspech stavajú aj samotní Oteckovia.

Po novom už nebudú najúspešnejší súťažiaci zotrvávať v súťaži aj niekoľko týždňov. Joj zavádza nový týždňový model, keď pre každý týždeň nasadí dve nové dvojice, ktoré spoločne absolvujú päť varení. Každá dvojica tak dostane päťkrát šancu zabojovať o výhru, ktorej výška sa nezmenila. Naďalej sa hrá o 500 eur, spolu tak rodina, resp. dvojica môže nahrať 2 500 eur. Viac o zmenách nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor