Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jesenné kampane vrcholia: Vonku talentový trailer, filmový kompilát aj účastníci Extrémnych premien!

Do začiatku novej sezóny ostávajú posledné dni.

Karty sú rozdané prakticky už v tejto chvíli. Televízie sa dlhé mesiace pripravovali na prichádzajúcu jesennú sezónu, pre ktorú pripravili viacero svojich najväčších ťahákov či noviniek, ktoré začali kampaňovať priamo od začiatku augusta, pričom nálady divákov v týchto dňoch ovplyvnia už len v menšej miere.

Do finále sa dostávajú takmer všetky kampane, ktoré ohlasujú príchod projektov štartujúcich už skraja novej sezóny. Joj do vysielania nasadila v poslednej fáze proma Česko Slovensko má talent klasický zostrih z novej série, ktorý už v minulosti ponúkala vo forme traileru. Televízia šou štartuje o necelý týždeň v utorok 3. septembra. Naopak, na vyvrcholenie kampane upútavkou priamo z diania novej série čaká Tvoja tvár znie povedome, ktorá odštartuje o niečo neskôr, v nedeľu 8. septembra. Markíza zatiaľ rotuje dvojicu upútaviek, v ktorých súťažiacich prezliekla za známe spevácke hviezdy.

Ukážky z novej série Talentu

Viac už z novej série ukázala Markíza v prípade Extrémnych premien. Druhá sezóna prinesie ďalšie príbehy ľudí, ktorým nadváha neraz ohrozuje život, pričom televízia už v novej upútavke odhalila účastníkov nových jesenných častí. Extrémne premeny štartujú v stredu 4. septembra. Priamy konkurent šou o chudnutí, nový komediálny seriál Joj Delukse začínajúci v rovnaký deň, zas do vysielania popri novej hlavnej upútavke nasadil do vysielania aj trojicu kratších ukážok zo seriálu.

Promo s účastníkmi nových Extrémnych premien

Ukážka zo seriálu Delukse

Promo už Markíza nasadila aj k novým Susedom, ktorí pokračujú od pondelka 2. septembra. Tentoraz nepripravovala žiadnu imidžovú kampaň a začína rovno upútavkou na prvú časť, v ktorej Ildikó otehotnie. To isté platí aj o ďalej istote Markízy, dennom seriáli Oteckovia, ktorého štvrtá séria štartuje v ten istý deň, promo k nim však televízia spustila už pred týždňom.

Upútavka na prvý diel siedmej série Susedov

Promo k štartu štvrtej série Oteckov

Joj zas, naopak, tento utorok vytiahla aj tradičný kompilát k filmovým jesenným premiéram. Stavia ho na snímkach ako Rýchlo a zbesilo 8, Veľký čínsky múr, Múmia ale aj animovanom filme Ja, zloduch 3 či komédii Fakjú, pán profesor 3. Vo vysielaní tak aktuálne má hneď dva jesenné kompiláty, v polovici leta podporila špeciálnym spoločným promom aj projekty pôvodnej tvorby na čele s Delukse, Za sklom 3, Trhlinou, Čau, Lujza či stabilným Inkognitom alebo Talentom.

Filmový jesenný kompilát Joj

Čítať viac...
Nahor