Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Jesenná turecká novinka ide do finále: Vieme, kedy Doma ukončí telenovelu Statočný a krásna!

Televízia telenovelu uzavrie o pár týždňov v netradičný deň.

Nielen jarná ale aj jesenná sezóna na Doma bola ovplyvnená koronakrízou, pre ktorú výrazne natiahla pôvodne plánované vysielanie telenovely Cennet, ktorú uprostred jari zosekala z dvoch na jednu časť do týždňa a v tomto obmedzenom tempe seriál aj dovysielala.

Ešte v priebehu vysielania Cennet Doma nasadila do vysielania druhú tureckú novinku Statočný a krásna, ktorá pôvodne bežala o 21:30 len ako dvojička Cennet, s výrazne nižšou sledovanosťou.

Nakoniec po skončení Cennet televízia seriál Statočný a krásna presunula na 20:30 a vrátila sa do svojho niekdajšieho režimu, keď od pol deviatej vysielala dve časti premiérovej telenovely po sebe.

 


Nový turecký seriál na Doma: Všetko, čo chcete vedieť o telenovele Statočný a krásna!Čítajte →

Turecká séria Statočný a krásna sa stala hlavnou jesennou telenovelou Doma, ktorá však bude patriť k jej najslabším vôbec. Ani do dnešných dní nezaujala toľko divákov, ako predošlé série Moja malá princezná či Cennet, oproti ktorej dosahuje o tretinu a niekedy až o polovicu nižšie výkony.

Seriál Statočný a krásna sa už momentálne blíži do svojho finále.

Vo vysielaní Doma naň čakajú posledné týždne, pričom ho televízia ukončí tesne po Mikuláši.

Veľké finále telenovely Statočný a krásna je naplánované netradične na pondelok, a to 7. decembra o 20:30.

Doma odvysiela v tento deň dve posledné záverečné časti. V minulosti sa snažila svoje seriály ukončovať v rámci ich finálového týždňa vo štvrtok.

Po skončení Statočný a krásna Doma už pre tento rok novú telenovelu nerozbehne a zvyšok roka v prime-time vyplní romantickými a vianočnými filmami.

Čítať viac...
Nahor