Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jesenná reality šou Markízy Ostrov: Ako často ju bude Markíza nasadzovať?

Líder je z ostatných sezón navyknutý na dennú reality šou.

Markíza má za sebou natáčanie exotickej reality šou Ostrov, ktorou sa pokúsi udržať diváka Farmy a zároveň mu po dlhom čase ponúknuť niečo iné. Na farmárskeho diváka ale zacieli aj Joj, ktorá ohlásila priamo vlastnú dennú historickú farmu Návštevníci.

Formát Survivor narozdiel od Farmy či Návštevníkov denným formátom nie je. Markíza sa však podľa zákulisných informácií nemusí uskromniť s nasadzovaním Ostrova jedenkrát do týždňa, keď mala pripraviť dostatok materiálov, vďaka ktorým by si šou mohla dovoliť umiestniť aj na dva večery v týždni.

Samotnú Farmu televízia vyrábala štyrikrát do týždňa, podobnú frekvenciu môžu mať aj Návštevníci. S tými Joj ráta najpravdepodobnejšie v druhej polovici večera, Ostrov by mal pri svojej výpravnosti mať ambíciu na hlavný slot po pol deviatej.

Markíza má v tejto chvíli viacero adeptov na čas 20:30. Pokračovať bude Dobre vedieť!, ktoré v posledných dvoch týždňoch posilnilo práve v tomto slote, vráti sa premiérová Horná Dolná, Tvoja tvár znie povedome, ohlásená je aj výroba Šťastného domova, v zálohe bude mať Markíza i Chart Show. Okrem toho televízia ohlásila ďalších niekoľko projektov.

Čítať viac...
Nahor