Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Jennifer Love Hewitt dostala po Hriešnom zozname ďalšiu veľkú úlohu! Objaviť sa môže opäť na Markíze

Obľúbená herečka známa najmä zo seriálov Stratené duše a Hriešny zoznam bude na jeseň ústrednou tvárou ďalšieho seriálu.

Jennifer Love Hewitt sa po čase vracia k americkej stanici CBS, pre ktorú nakrúcala seriál Stratené duše. Herečka tento raz nedostane „vlastný“ seriál ako to bolo v prípade jej dvoch najhviezdnejších tituloch, stane sa však stabilnou súčasťou jedného z najpopulárnejších seriálov Myšlienky vraha (Criminal Minds).

Hewitt sa od novej 10. série predstaví ako skúsená tajná agentka Katie Callahan a pripojí sa do tímu zloženého z hercov Joe Mantegna, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook a Kirsten Vangsness.

jennifer love hewitt myslienky vraha tit

„Sme nadšení, že úžasné herecké obsadenie obohatí veľmi talentovaná Jennifer Love Hewitt ako nová špeciálna agentka. Mnohí z nás sme s ňou pracovali niekoľko rokov a tešíme sa na to opäť. Máme pre jej postavu pripravené úžasné dejové linky a taktiež pre celý tím do novej desiatej série,“ povedala výkonná producentka seriálu Erica Messer.

10. séria Criminal Minds štartuje na CBS v stredu 1. októbra, televízia už niekoľko týždňov nové prípady intenzívne nakrúca. Na verejnosť sa dostali aj prvé fotografie herečky v seriáli, nájdete ich na konci článku.

Nové série seriálu Myšlienky vraha má zakúpené Markíza, aktuálne vysiela v premiére siedmu sériu. Je pravdepodobné, že v prípade záujmu Markízy o nové časti uvedie aj sériu s Jennifer Love Hewitt. Tá sa stala hlavnou akvizičnou tvárou televízie na prelome jarnej a letnej štruktúry v tomto roku, keď počas júna odvysielala dve série seriálu Hriešny zoznam. Premiérové prípady Myšlienok vraha vysiela Markíza každý pracovný deň o 16:00, pokračovať bude v tomto nastavení aj v septembri.

jennifer love hewitt myslienky vraha 5

jennifer love hewitt myslienky vraha 4

jennifer love hewitt myslienky vraha 3

jennifer love hewitt myslienky vraha 2

jennifer love hewitt myslienky vraha 1

Čítať viac...
Nahor