Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jeffo Minařík dostal od Joj nový kšeft! Veľká šou to tento raz nebude

Po jarnom X Factore bude Minařík pracovať pre Joj aj na jeseň.

Jeffo Minařík sa stal v priebehu ostatných piatich rokov takmer dvorným režisérom TV JOJ a to najmä vďaka jeho schopnosti odkopírovať výpravu veľkých zahraničných formátov. Režisér všetkých štyroch sérií Česko Slovensko má talent, niekoľkých Slávikov či jarného X Factoru sa tento raz nepodpíše pod výpravnú šou ale televíznu reláciu. Pustí sa do žánru, na ktorom v Joj už jeden veľký režisér pohorel.

Jeffo sa totižto stane režisérom pripravovanej kulinárskej šou 15 minútový kuchár (viac o relácii). Reláciu s kuchárom Gabom Kocákom po prvý raz odvysiela televízia v nedeľu 12. októbra. Minařík sa tak po čase tak vráti k réžii klasickej relácie. S kuchárskou šou pri tom už na obrazovke televíznej dvojky pohorel Peter Núňez, ktorý si zobral na starosť réžiu Receptu na bohatstvo. V tomto prípade však šlo o súťažnú šou, kým v 15 min. kuchárovi pôjde čisto o prezentáciu rýchlych receptov.

Zaručený úspech však Minařík s kuchárskou šou na obrazovke Joj nemá. Televízia sa tomuto žánru výraznejšie nevenovala, naposledy s pôvodnou verziou šou Varí vám to, ktorej súčasná podoba nedosahuje v rannom nedeľnom bloku televízie úspech. Jeffo má na konte réžiu mnohých relácií, na Markíze režíroval reality šou Mojsejovci, relácie Vilomeniny, Je to možné?! či Modré z neba, po rozkmotrení sa s televíziou už spoločné slovo nenašiel. Na RTVS (STV) bol režisérom Mini Talent Show či niekoľkých ročníkov odovzdávania cien OTO, pre Joj režíroval mimo iného aj Celebrity Camp či dva ročníky Miss Slovensko (2012, 2013).

Čítať viac...
Nahor