Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jednotka zatlačila komerčné stanice, Chart Show aj Za sklom klesli! Moja mama opäť valcuje

Joj znovu dominuje podvečerom, vyhráva aj so spravodajstvom.

Hlavné programy stredy po minulom týždni klesli. Chart Show stratila oproti jesennému nástupu rating, keď mala ísť cez osmičku a v podieli tesne prekročila 25 %. Za sklom druhý týždeň po sebe výraznejšie kleslo, tentoraz malo ísť nad šesť ratingov s podielom pod 18 %. Oba programy zatlačila Liga majstrov na Jednotke, ktorá v komerčnej cieľovke dosiahla v oboch polčasoch pod 5 ratingov. Podielovo uhrala okolo 11 a 14 %.

Na menších dominovali najprv Profesionáli, ktorí sa dostali až pod 8 %, neskôr však tradične vedenie prevzali Vymenené životy, ktoré šli pod 7 a 9 %. Dannyho trinástka na Dajto o málo prekročila 5 %, Vinári na Plus siahali na trojku, Moja prvá dovolenka ju prekročila. Vyššie bola Wau s kriminálkami CSI a podielmi pod 5 a 4 %.

V accesse sa opäť do výraznejšieho vedenia dostáva šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. V podieli sa dostala na 22,5 %, kým Búrlivé víno prepadlo s podielom 16 %. Markíza tak má rovnaký problém ako vlani, znovu jej k tomu padajú aj Televízne noviny, uhrali menej než 25 %. Vyrovnané im boli už Krimi s podielom nad 24 %, Noviny boli opäť najsledovanejším hlavným spravodajstvom, podielovo dosiahli na 25,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor