Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jednotka vďaka dramatickej Lige majstrov v záverečnej časti lídrom! Svoje uhrali Chart Show aj Zoo

Noviny opäť porazili TNky.

Vyraďovacia fáza Ligy majstrov prináša Jednotke úspech. Stredajší zápas so senzačným obratom Bayernu Mníchov proti Juventusu Turín začal výrazne naberať divákov od druhého polčasu, pričom počas predĺženia už bol duel lídrom. Priemerne dosiahli polčasy v komerčnej cieľovke podiely pod 12 a až pod 21 %.

Napriek futbalu svoje dosiahli hlavné stredajšie programy Joj. Chart Show sa po zisku OTA dostala nad osem ratingov s podielom 25,5 %, Zoo šla pod sedmičku s podielom 19 %. Silný valec Ligy majstrov neustál sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý tentokrát v stredu neuspel s podielom pod 13 %.

Joj uspela opäť podvečer s Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď vyskočila na 25,5 %, Susedia sa naďalej trápia, šli na 16 a pod 15 %. Televízna dvojka mala druhý deň po sebe najsledovanejšie hlavné spravodajstvo, Noviny šli cez 27 %, Televízne noviny nad 26-tku. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie pred Novinami.

Medzi menšími aj popri futbalu zabodoval Kuriér na Plus s podielmi okolo 6 a 7,5 %, Mentalista šiel pod 5 %, prvý diel Kúsok zo mňa uhral päťku. Dajto sa s filmom Profesionál dostalo len cez 3 %, kriminálky Wau Vtierka Castle a CSI Las Vegas šli pod 3 a nad 2 %.

Čítať viac...
Nahor