Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Nové projekty

Jednotka prekvapuje: Do prime-time potichu vytiahne nový slovenský komediálny seriál!

Televízia jeho nasadenie pred sezónou vôbec neavizovala, nezverejnila ani žiadne detaily.

Jednotka RTVS ešte tento mesiac do prime-time vytiahne nový televízny seriál. Napriek tomu, že pred začiatkom sezóny avizovala len seriálovú novinku Mami, ja chcem psa, do vysielania sa skôr dostane iná pôvodná séria, o ktorej dosiaľ neprehovorila.

Má ísť o nový slovenský komediálny seriál, a teda žáner, ktorý sa na obrazovke Jednotky neobjavil už roky. Všetko, čo je o ňom dosiaľ známe, zverejnila televízia len v rámci programových plánov, kde o ňom prezrádza minimum detailov.

Z prvých detailov je však zrejmé, že by mohlo ísť o netradičný komediálny žáner. Podľa všetkého by totižto mal byť nakrúcaný len v krátkom čase pred vysielaním, nakoľko RTVS uvádza, že by mal seriál reagovať na aktuálne udalosti „predošlého týždňa“.

Dá sa tak očakávať, že verejnoprávna televízia vytiahne svojský formát, ktorým bude glosovať aktuálne dianie.

Novinka ponesie jednoduchý názov Pumpa, pričom dostane sitkomovú minutáž na úrovni okolo 25 minút.

Televízia novinku napriek tichu okolo jeho nasadenia či príprave vytiahne do hlavného vysielacieho času na sobotu po Záhadách tela.

Seriál Pumpa má odštartovať už budúci týždeň v sobotu 26. septembra. Patriť mu bude čas o 21:30, na 22. hodinu odsunie talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Zo zverejnenej anotácie je zrejmé, že sa točiť bude okolo trojice hlavných postáv, ktorá tak bude rozoberať aktuálne udalosti.

Hlavné postavy v seriáli stvárnia Daniel Heriban, Michal Kubovčík a Tibor Vokoun. Ďalšie detaily ohľadom seriálu nie sú známe.

Krátka anotácia seriálu Pumpa
Komediálny seriál reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv. Mickey pracuje na benzínovej pumpe, kde za ním pravidelne chodí jeho bývalý spolužiak, taxikár Dano a málovravný štamgast Jari. Doma aj vo svete sa stále niečo deje a táto trojica má na to svoj vlastný názor.

Čítať viac...
Nahor