Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jednotka chystá na dnešnú polnoc mimoriadnu živú šou s Bičanom! (aktualizácia)

Jednotka RTVS vo svojom vysielaní aktuálne promuje novú šou s Andrejom Bičanom. Odvysielať ju chce pri tom v netradičnom čase dnes o polnoci, pričom má ísť naživo. Televízia nočné živé vysielanie promuje ako „jedinečnú verejnoprávnu službu Andreja Bičana a jeho vzácnych hostí„. Relácia ponesie názov Lepší spánok, RTVS ju odvysiela „exkluzívne naživo“.

Jednotka uspávala národ. Bičan a „jeho hostia“ rátali ovce vyše päť hodín

Aktualizácia: RTVS k formátu Lepší spánok vydala aj tlačovú správu, veľa v nej neprezrádza. Televízia v nej opisuje priebeh spánku u človeka a textom premosťuje k šou Andreja Bičana. Nekonkretizuje ani dĺžku relácie a ani či ide o jednorázový formát. Celú tlačovú správu RTVS si môžete prečítať tu.

Špeciálne vysielanie pri tom chýba v programových plánoch, televízia o žiadnej takejto aktivite neinformovala. Nakoľko presne o polnoci sa posledný marcový deň vystrieda s 1. aprílom, dňom plným žartov, môže ísť o mimoriadnu aktivitu televízie v spolupráci s Bičanom. Ten sám prináša množstvo vylepšení aj do jeho formátu 5 proti 5, v ktorom sa naplno angažuje a práve toto živé vysielanie by mohlo byť taktiež jeho dielom. Niekoľko raz sa ukázal v úlohe dramaturga a tvorcu relácie, na Joj napríklad v šou Nakupuje vám to.

Nebude to prvý raz, čo bude Bičan v noci vysielať naživo vlastnú šou. Moderátor dodnes sám rád spomína na reláciu 5 minút slávy vysielanú na STV, kam mohol prísť ktokoľvek a povedať čokoľvek. Šlo o akúsi ľudovú formu talentovej šou. Vysielala sa neskoro večer, kedy bolo už aj na verejnoprávnej televízii dovolené takmer všetko. Diváci si spomedzi účinkujúcich v hlasovaní dokonca mohli vybrať toho najlepšieho účinkujúceho.

Bičan má za sebou aj výraznú a úspešnú televíznu prvoaprílovú aktivitu, keď si v roku 2008 spolu s TV JOJ vystrelil z markizáckej šou Elán je Elán. Televízna dvojka vo vysielaní dlho promovala šou „odsúdenú na úspech“ Puhdys je Puhdys, na 1. apríla vo vysielaní Paneláku Andrej Bičan spolu s Františkom Borovským odtajnili, že šlo o žart.

Upútavka na Lepší spánok s Andrejom Bičanom

Foto: Topstar.sk

Čítať viac...
Nahor