Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Je to vonku! Joj definitívne odhalila dátum štartu Divokých koní, Sladký život chýba!

Podľa prvých programových plánov Joj neodštartujú dve veľké jarné novinky televízie spoločne.

Špekulácie sa definitívne potvrdili. Televízia Joj už definitívne zverejnila dátum štartu jej najambicióznejšej novinky Divoké kone, denný seriál bude mať svoju premiéru v pondelok 5. januára 2015 v čase o 20:30. Ako sme už skôr informovali, podľa všetkého spoločne s Divokými koňmi odštartuje aj piata séria Búrlivého vína. Markíza s ňou zatiaľ vo svojich aktuálnych programových plánoch v tomto čase neráta, na 5. januára oznámila reprízu komédie Kameňák 4, ktorej premiéra dosiahla rekordný úspech.

Aktuálne k téme:

Tak, ako sme vás už skôr informovali, Markíza plánuje od 8. januára vrátiť úspešnú dvojicu reality formátov Zámena manželiek a Svokra. Potvrdzuje to aj v aktuálnych programových plánoch, jedinou zmenou oproti minulosti je, že poradie formátov chce televízia vymeniť a o 20:30 ponúknuť najprv Svokru. Je však otázne, ako Markíza reaguje na nasadenie Divokých koní, podľa všetkého čoskoro ponúkne svoj druhý plán.

Ak by Markíza skutočne operatívne zaradila Búrlivé víno už na 5. január, je možné očakávať, že dvojičku so seriálom vytvoria spomínané reality šou. V tom prípade by mali výrazne voľnejší priestor, nakoľko Joj podľa zverejneného programu zatiaľ neplánuje spoločne s Divokými koňmi odštartovať aj svoju reality šou Sladký život. Namiesto toho odštartuje akvizičný seriál Filantrop. Seriál má len osem častí, Joj ho plánuje vysielať od pondelka do štvrtku v dvoch častiach za sebou. Filantropa tak odvysiela v priebehu jedného týždňa.

Markíza až na spomínaný štvrtok ráta celý týždeň s filmami. Joj zas ponúkne seriál aj v piatok, opäť pôjde o premiéru akvizičnej novinky, keď predstaví francúzsky akčný krimiseriál No Limits. Vysielať ho bude v dvoch častiach za sebou pod názvom Profesionál.

Čítať viac...
Nahor