Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Je to vonku: Definitívne zloženie moderátorov a poroty 6. série Česko Slovensko má talent!

Joj sa púšťa do natáčania šiesteho ročníka Talentu.

Dlhoročný projekt televíznej dvojky Česko Slovensko má talent čaká už 6. séria, ktorú si vyslúžil vďaka minuloročnému úspechu. Pripraviť dokázala jeden z divácky najúspešnejších ročníkov, a to napriek tomu nižšiemu rozpočtu, nakoľko už šou vo väčšine ťahala bez českej Primy. Rovnako to bude podľa všetkého aj tento rok.

V piatej sérii prešla šou výraznými zmenami. Okrem nového miesta výroby verejných kastingov známych aj ako divadlá, ktoré sa z reálneho divadla presunuli do Incheby, výrazne zasiahla aj do zostavy osobností. Šou opustil Martin „Pyco“ Rasuch, ktorý uprednostnil Superstar, pribudlo jedno porotcovské miesto.

Joj podľa našich informácií s minuloročným zložením moderátorskej dvojice a taktiež porotcovskej štvorky nepohne. Účasť v Talente mala aj tento rok prijať Lucie Bílá, chýbať nebude Jaro Slávik a taktiež vlaňajší nováčik Diana Mórová. Nateraz je to jediný projekt, v ktorom sa na jeseň 2016 na obrazovke objaví. Vedľa nej sa opäť posadí Jakub Prachař, ktorý druhý ročník po sebe vymení moderovanie za porotcovskú stoličku. Úlohy moderátorskej dvojky sa totiž opäť zhostia Milan „Junior“ Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí sa čoraz viac udomácňujú na Kolibe.

Na Kolibe sa zároveň ešte viac ako doteraz udomácni aj samotný Talent. Joj totižto bude po prvýkrát od spustenia šou natáčať divadlá priamo v kolibských ateliéroch, kde z veľkých šou v minulosti vznikali napríklad Hviezdy na ľade. Viac aj s foto v tomto článku. Česko Slovensko má talent by malo zabrať priestory po seriáli Zoo, ktorý v júni Joj ukončí.

Čítať viac...
Nahor