Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Je to potvrdené: Vincze novou tvárou Televíznych novín, rotovať bude šesť moderátorov!

Televízia si od nových moderátorov hlavných správ sľubuje zlepšenie výkonnosti.

Zákulisné informácie o posilnení moderátorského zloženia Televíznych novín sa potvrdzujú. Po tom, čo Markíza ohlásila nástup Lenky Vavrinčíkovej, ktorá mala prísť ako záskok za tehotnú Zlaticu Švajdovú Puškárovú, sa skutočnosťou stáva aj angažovanie Viktora Vinczeho.

Pôvodné správy hovorili o jeho príchode na jeseň, jeho premiéra v hlavných správach však prebehne ešte počas prítomnosti Puškárovej. V hlavných správach tak budú rotovať až šiesti moderátori, v čase materskej dovolenky Puškárovej budú v rôznych kombináciách moderovať piati. Vincze svoju premiéru v Televíznych novinách absolvuje vedľa stabilnej kolegyne Jaroslava Zápalu, Márie Chrenekovej Pietrovej.

Kariéry Vinczeho aj Vavrinčíkovej raketovo vystrelili po tom, čo si ich Markíza vytipovala ako účinkujúcich v Tvoja tvár znie povedome. V oboch prípadoch vybrala spomedzi spravodajcov správne tváre, ktoré boli divácky úspešné. Teraz budú moderovať večerné Televízne noviny. Vincze bol pritom horúcim kandidátom na moderátora vlastného programu, keď Markíza po rokoch otvorila formát Vylomeniny. Po jeho príchode do hlavných správ je však jeho angažovanie do zábavnej šou ťažko predstaviteľné. V hre má pritom byť aj Ján Tribula, televízia však môže staviť aj na väčšie moderátorské eso.

Čítať viac...
Nahor