Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Je Pyco na novú kolegyňu v Superstar pripravený? Spojeniu s Prachařom pred rokmi vôbec neveril!

Pyco dostane do živých kôl Superstar novú moderátorskú kolegyňu.

Markíza s Novou nechcú na klasickú časť Superstar, ktorými sú živé vyraďovacie fázy, nechať Pyca samého. Šou tak bude mať už od najbližšej nedele opäť dvoch moderátorov, keď má Pyca doplniť Jitka Nováčková. Tá sa v Česku zviditeľnila ako víťazka Českej Miss 2011.

Podľa našich informácií bola horúcou kandidátkou na post spolumoderátorky Superstar s Pycom tvár hlavných správ Novy, Emma Smetana. V období, keď mala byť v hre, sa zrazu začala objavovať aj v slovenskom bulvári. Neskôr začal český bulvár špekulovať práve o Jitke Nováčkovej.

Martin Pyco Rausch si spojenie s novým kolegom, s ktorým doteraz nemoderoval, vyskúša po tretí raz. V roku 2004 sa ocitol v dvojici s Adelou Banášovou, v roku 2010 ho Joj s Primou posadili do spoločnej dvojice s Jakubom Prachařom. Tejto kombinácii pritom slovenský moderátor vôbec neveril. „V rádiu som bol zvyknutý moderovať sám, mojou prvou parťáčkou bola až Adela v Superstar. Druhým bol Jakub Prachař v Česko Slovensko má talent. Keď sme sa stretli pred prvým kastingom, bol som si istý, že to nemôže fungovať. Zázračne to zafungovalo a s Jakubom sme dodnes kamaráti,“ povedal Pyco pre Eurotelevíziu.

Zároveň priznal, že je na nové spojenie už pripravený. „Nebránim sa žiadnemu spojeniu, lebo moderovať vo dvojici je určite príjemnejšie. Samozrejme, ak si spolu rozumieme. No ak si nerozumiete, je to katastrofa,“ zasmial sa Pyco.

Čítať viac...
Nahor