Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jarný hit Joj proti nákladnému ťaháku lídra: Ako dopadne súboj Našich a Ostrova? (anketa)

Po nedeli sa ďalší dôležitý súboj odohrá dnes. Ustoja Naši ďalšiu reality šou Markízy?

Popri Farme si dokázali udržiavať vedúce postavenie, porážali aj Búrlivé víno či MasterChefa. Komediálny seriál Naši sa stal na jar jasným hitom Joj, ktorý dokázal televízii prinášať nielen pravidelné nadpriemery ale stabilnú pozíciu lídra trhu. Vo svojej druhej sezóne sa už seriál pokúsi obsadiť dva večery v týždni. Tvorcovia posilnili dej novými postavami, s kampaňou k tomu Joj začala ešte uprostred leta.

Proti Našim postaví Markíza svoj najambicióznejší projekt. Túto jeseň pripravila ako svoj najväčší ťahák dobrodružnú reality šou Ostrov, ktorá sa stala jedným z jej najdrahších projektov v histórii. Naši si už dokázali na jar poradiť s tradičnou reality šou lídra, od Ostrova bude Markíza čakať viac. Farma pritom na tom nebola výkonnostne najhoršie, napriek tomu, že ju televízia nakoniec znovu zosunula do neskoršieho slotu, bola najsilnejším programom lídra v utorky a štvrtky o 20:30.

Práve v tieto dni proti sebe Naši a Ostrov narazia. Joj komediálny seriál s druhou sériou vracia mimoriadne v dvoch dieloch za sebou, od štvrtka naň už o 21:30 nadviažu Návštevníci. Tí sa tak budú kryť s poslednými minútami reality šou Markízy. Ostrov si k tomu v stredy vyskúša aj konkurenciu Česko Slovensko má talent.

Čítať viac...
Nahor