Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

James Franco s paródiou na televíznu šou: V lese sa bláznil úplne nahý!

Nie je vylúčené, že okrem týchto fotografií nepridá aj niečo viac.

Známa hollywoodska hviezda známa svojou svojskou povahou, James Franco, sa opäť raz ukázal. Na sociálnu sieť Instagram zavesil niekoľko fotografií s jeho kamarátom a kolegom Sethom Rogenom, na ktorých sú obaja nahí.

Všetky fotografie pri tom sprevádza formulka „Naked and Afraid“, čo je názov aj reality série Discovery Channel. Tento formát môžete poznať aj z nášho článku mapujúcom televízne projekty, v ktorých účastníci vystupujú úplne nahí.

Trojica fotografií hercov pôsobí ako paródia na šou Naked and Afraid. K fotografii, kde sa Franco s Rogenom bláznia so svojimi mužskými priateľmi, James pridal popisok: „Just survivin‘, Naked and Afraid. This is how we do.“ (Zachraňujeme sa. To je to, čo robíme.) Pri ďalšej fotografii však všetkým fanúšikom aj novinárom zanechal prísľub, že za týmito parodickými fotografiami je aj niečo viac: „See if me and Seth can make it, NAKED and AFRAID!!!! Wtf?! You’ll see…….. (Sledujte, či ja a Seth to dokážeme. Veď uvidíte…)

James Franco a Seth Rogen majú za sebou niekoľko filmových počinov. Známou je snímka Pineapple Express, aktuálne sa do kín chystá nový film Šialené interview. Dvojica už okrem toho zamestnala novinárov aj kontroverznou paródiou, keď minulý rok sparodovala klip od Kayneho Westa Bound 2. (video na konci článku)

Chargement

Boom boom, NAKED and Afraid. Me and Seth, in the bush, naked, together. For reals.

Afficher sur Instagram

Loading

Just survivin‘, Naked and Afraid. This is how we do. @sethrogen

View on Instagram

Wird geladen

See if me and seth can make it, NAKED and AFRAID!!!! Wtf?! You’ll see……..

Auf Instagram anzeigen

Čítať viac...
Nahor