Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jakubec vracia úder, drsný odkaz Virágovi: Neber si ma do huby!

Kritika hudobníka a speváka Ľuba Virága smerom k hudobnému programu Hitovica a hitmakerovi Martinovi Jakubcovi neostala bez odozvy.

Hudobník a autor takého hitu ako Načo pôjdem domov, Ľubo Virág, ktorý spolupracoval a vystupoval aj s Ivanom Krajíčkom v legendárnom Repete, vyjadril kritický názor smerom k hudobnej novinke Markízy Hitovica a kritiku smeroval aj na jej aktéra Martina Jakubca. Virág ho vo svojom vyjadrení označil za hudobného analfabeta, z ktorého by bol lepší kominár či smetiar a zároveň ho požiadal, aby prestal spievať jeho piesne.

Čo na to Martin Jakubec? Ten ani netuší, že Virág vôbec existuje. „Ani neviem, kto on je, nech ma neberie do huby. Nech Virág láskavo neparazituje a nepriživuje sa na mojom mene a popularite. Keďže po ňom neštekne ani prašivý pes, nečudujem sa, že sa schyľuje ku komentovaniu mojej osoby. Ďakujem, že ma branduje,“ vyjadril sa Jakubec pre MediaBoom.sk. Na jedno stretnutie s hudobníkom si však vraj spomína. „Stačilo mi ho dva razy vidieť, keď sa mi vtieral do pozornosti na jednej akcii na SNP a vyvolával mi pred časom, aby som ho zaradil do svojich programov. A potom v Šlágri raz. Nikdy v živote, radšej by som kefu prehltol, ako jeho mať po boku,“ hovorí Jakubec.  Martin Jakubec je jednou z hlavných tvárí a ako sám uvádza aj producentom Šlágr TV, televízia však hrá klipy aj Ľuba Virága. Virágove piesne hrá aj Senzi TV.

Napriek tomu Jakubec nevie, že by Virág spieval niečo vlastné. „Jeho piesne? On nemá žiadne piesne, ani o nich neviem. Načo pôjdem domov spievajú iní rómovia a dobre. Aj v Hitovici sme dali priestor spievať túto pieseň kráľovi rómskych piesní Janovi Rigovi. Ale môžem kľudne prespievať celý jeho repertoár ako spomienku na neho. Potom môže hodnotiť a tešiť sa, že si niekto na neho spomenul,“ reaguje Jakubec na Virágove prosby, aby nespieval jeho piesne. Virág si však na na nedostatok pozornosti nesťažuje, v samotnom videu dal do pozornosti jeho najaktuálnejšie koncerty.

Čítať viac...
Nahor