Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jakubec si poriadne verí: Porazím aj Rytmusa, čakajte rekordnú sledovanosť!

Martin Jakubec je pred príchodom do Sladkého života sebavedomý. Toto má priniesť jeho účinkovanie v šou.

Ani tento raz svojský spevák či producent Martin Jakubec nezabúda okolo seba pred výstupom na televíznej obrazovke robiť rozruch. Veľkú šou sľuboval v rámci svojho účinkovania v hudobnej šou Hitovica na Markíze a o svojej originalite je presvedčený aj tento raz.

Dokonca je vo svojich vyjadreniach tak sebavedomý, že si verí aj na najpopulárnejšieho slovenského rapera a jednu z najväčších šoubiznisových mien, Rytmusa, ktorý bol súčasťou prvých dielov celebritnej šou. „Predpokladám rekordnú sledovanosť, keďže Rytmus až tak veľmi nezaujal a ja prinesiem desať dní plných šou a niečoho originálneho,“ sľubuje Jakubec, ktorý by mal v Sladkom živote zotrvať raz tak dlho, ako raper.

A čo originálne sa má počas jeho účinkovania v celebrity šou diať? „Uvidíte môj život v Amerike, moje súkromie, lásku, prácu, zákulisie z koncertu či to, ako som sa topil alebo pohádal takmer až do bitky. Taktiež sa uskutočnilo historické stretnutie spevákov. Bude tam mimoriadne veľa úsmevných až komediálnych scén,“ prezradil spevák, ktorého v Amerike zaujali najmä spomienky na kultový seriál Dallas.

jakubec v amerike 2

jakubec v amerike 3

jakubec v amerike 4

jakubec v amerike 5

Čítať viac...
Nahor