Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Komerčný obsah

Jakubec dráždi sexuálnymi scénami: To tu ešte nebolo!

Výstredný spevák a šoumen Martin „Emdžej“ Jakubec vie vždy poriadne prekvapiť, no teraz prichádza s niečím úplne nezvyčajným. Takto ho proste nepoznáte. V týchto dňoch uviedol horúcu novinku, vlastný singel Dupni na to, ktorý je motivačným odkazom pre jeho mladých poslucháčov.

Jej prevedenie a obsah vcelku nadmieru potešilo oproti tomu, čo poznáme zo spevákovej dielne, kde natočil už desiatky monotónných klipov. Najznámejšie hity ako Abu čabu Dabi, Mrázik Slovakia, Retro hit, či iné valcujú internet ale Dupni na to ašpiruje na prvenstvo. Popri Jakubcovi a jeho extravagantnosti vystupujú na obraze  tanečnice v mini, pár motorkárov, ako aj milenecký pár, ktorý na skladbu nahral v celku zaujímavé pasáže z postele. „Chcel som ponúknuť niečo výnimočné nové. Snáď prekvapím, urobili sme to proste také mladícke sexi, čo máme radi. Posúvam sa do novej dimenzie svojej tvorby, keďže ich po mne žiada mladá generácia. Ja som s výsledkom spokojný,“ dodal spevák Martin Jakubec.

Scenár a réžiu realizoval na pľaci samotný Martin Jakubec. Obrazové spracovanie klipu je na vysokej úrovni a samotná skladba ako aj Jakubcov prednes sa posunul vyššie. Za týždeň klip presiahol 110-tisíc videní, novinka môže potešiť samotných fanúšikov speváka všetkých vekových kategórii a dokonca aj neprajníkov. Veď posúďte sami, či sa vám pesnička páči. Podľa slov Martina Jakubca je to len začiatok novej etapy jeho hudobného prevratu. Avizuje horúcu jeseň.

Čítať viac...
Nahor