Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Komerčný obsah

Jakubec chce v oslavách MDŽ tromfnúť Fica aj Mečiara: Ženám posiela odkaz! (video)

Kontroverzný kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) a obľúbenec u staršieho publika, Martin Jakubec, chce opäť víriť hladinu. V súčasnosti naplno rozbehol kampaň, v ktorej hostí hlavne ženy, pričom sa pýši väčším záujmom než mal na svojich mítingoch Vladimír Mečiar či premiér Robert Fico na tradičných oslavách MDŽ.

„Máme zaplnené kultúrne domy po celom Slovensku, športové haly. Program je pritom spojený s televíznym nakrúcaním hudobno-zábavných programov, ktorých som tvárou,“ pýši sa Jakubec. Na akciách nechýbajú okrem občerstvenia ani darčekové predmety s Jakubcovou podobizňou.

Ženy ho podľa vlastných slov milujú a vie aj prečo. „Viete, buď to máte prirodzene v sebe, ako ja, pretože som vychovaný k úcte, alebo ste len figúra s úsmevom cez zuby ako naši politickí činitelia. Ja na rozdiel od iných neoblbujem ženy a v zákulisí nerozkrádam štát ako dojnú kravu. Moja osoba je spojenie nádeje, budúcnosti a istoty, som 15 rokov medzi ľudmi, s ľuďmi, nie mesiac pred voľbami na mítingu a potom sa občania stanú kulisou,“ povedal.

Jakubcova kampaň na ceste za predsedom BSK bude pokračovať aj v ďalších týždňoch, v súvislosti s MDŽ ženám nahral aj videoodkaz.

Čítať viac...
Nahor