Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Jakubec chce byť mesiášom, no má ďalšieho nepriateľa: Ešte raz buď vulgárny, ty hajzlík zasraný!

Konflikt medzi Martinom Jakubcom a Ľubom Virágom vyústil do slovných prestreliek. Ani jeden z aktérov konfliktu sa nevyhol ostrým vyjadreniam.

Nelichotivý komentár hudobníka a speváka Ľuba Virága smerom k projektu Markízy Hitovica a jednému z jej hlavných protagonistov Martinovi Jakubcovi, vyvrcholil sériou urážok. Hitmaker Jakubec si označenie „hudobný analfabet“ nenechal páčiť, Virága vyzval, aby na jeho mene neparazitoval a nech si ho „neberie do huby“.

Napriek tomu, že Jakubec v nedávnom rozhovore pre Nový Čas priznal svoje politické plány, ktoré by mohol naplniť už budúce voľby, a vďaka ktorým chce osloviť národ a stať sa jeho mesiášom, vyrobil si ďalšieho nepriateľa. Virág Jakubca po jeho ostrej reakcii upozorňuje, aby prestal, inak použije svoju „ľavačku. „Pán Jakubec mi napísal, trošku aj vulgárne, tak ho upozorňujem na jednu vec. Vulgárny nech nie je, lebo mu asi jednu švihnem. Dám mu len s ľavačkou, tú mám slabšiu. Nabudúce to máš u mňa, ešte raz budeš vulgárny, ty hajzlík zasraný,“ pustil sa aj Virág ostro do Jakubca.

Hitmaker zároveň Virágovi odkázal, že prespieva jeho piesne, aby si naňho Slovensko spomenulo. Hudobník má pre Jakubca pieseň, do ktorej sa môže rovno pustiť. „Ak chce prespievať všetky moje pesničky, nemá na to právo, lebo tie práva sú moje, ale už keď to tak veľmi chce spraviť, pošlem ti jednu pieseň, máš tam všelijaké hopsandy, môžete to naspievať. Dám ti taký ľahší duet,“ reaguje Virág. Ten v prvom vyjadrení vyzval Jakubca, aby prestal spievať jeho piesne ako napr. Načo pôjdem domov, podľa Jakubca Virág autorom hitu nie je, čo si nechal overiť aj u Slovenského ochranného zväzu autorského (SOZA).

Na záver Virág upozornil Jakubca, aby si s ním nezačínal. „Ešte raz ťa upozorňujem, nebuď na mňa vulgárny, lebo s tebou bude zle. Ja som iných majstrov dal dole, ty nevieš, s kým sa ťaháš za prsty,“ znel Virágov záverečný odkaz pre hitmakera.

Čítať viac...
Nahor