Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Tlačová správa

Internetovú televíziu Skylinku už slovenskí zákazníci môžu vyžívať v celej EU

Už od 1. apríla sa môžu zákazníci televíznej platformy Skylink pripojiť k online službe Skylink Live TV na celom území Európskej únie, a to bez navýšenia ceny.

Služba internetovej televízie Skylink Live TV má v súčasnej dobe vyše 100 tisíc aktívnych užívateľov, ktorým umožňuje sledovať obľúbené programy aj na chytrom telefóne, tablete alebo počítači, a to kdekoľvek na území domovskej zeme. Teraz sa však dostupnosť služby rozširuje na všetkých dvadsaťosem členských štátov EU, takže si slovenský predplatiteľ Skylinku môže pustiť obľúbený program aj na dovolenke v Chorvátsku alebo na pracovnej ceste v Nemecku. Z pohľadu užívateľa prebehne táto zmena automaticky a bez navýšenia predplatného.

„O prenositeľnosti online služieb mimo domovskú zem, rozhodla Európska komisia v rámci usilovania sa o otvorenie telekomunikačného trhu. My toto opatrenie vítame a bezodkladne implementujeme,“ vysvetľuje Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group, ktorá platformu Skylink vlastní. „Veľmi nás teší, že si naši zákazníci môžu svoje obľúbené programy zobrať aj na cesty. Ide teda o ďalšie vylepšenie služby Skylink Live TV, ktorej programovú ponuku a funkcionalitu rozširujeme neustále.“

Čítať viac...
Nahor