Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito vystrelilo na vrchol jesene, sledovanejšie ako Extrémne premeny! Rex porástol, ostal ale v podpriemere

Rexovi sa po pauze a prehustenom tohtotýždňovom prome podarilo dostať cez Pevnosť Boyard, ostal ale pod priemerom Markízy.

Joj sa vo štvrtok darí. Televízia po tom, čo minulý týždeň predĺžila zábavné pásmo o Silné reči, porástla aj v neskoršej časti večera, pričom teraz sa nad svojím staničným priemerom držala až do polnoci. Na rekord sezóny jej vyskočilo Inkognito, ktoré oproti doterajším najvyšším výkonom jesene porástlo o približne rating, keď ho malo sledovať 9,1 % divákov s podielom 24 %. Predbehlo tak aj tohtotýždňové Extrémne premeny. Svojich divákov si udržalo Sedem, ktoré pokračuje vo výkonoch z jari, podliezlo 5 ratingov s podielom okolo 19 %. Oproti minulotýždňovému nástupu si polepšila šou Silné reči, podielovo mala uhrať 18,5 %, pričom po skončení Farmy bola lídrom.

Markíza po týždennej nečakanej pauze vrátila do programu Rexa. Seriál, ktorému pre tento štvrtok dopriala mimoriadne aktívne promo, keď v jednom bloku upútavok nasadila aj dva spoty, porástol na rating 7 % s podielom 18,5 %. Rex sa tak dostal pred Pevnosť Boyard či Nikto nie je dokonalý, podielovo však ostáva ťahák Markízy pod jej staničným priemerom. Farma dosiahla rating okolo 5 % s podielom približne 21 %. Zlaté časy na Jednotke v komerčnej cieľovke prekročili 9 %, dokument Súmrak bossov bol o málo sledovanejší, podielovo uhral vyše 11 %. V univerzálnej cieľovke dosiahli programy podiely nad 12 a takmer 12 %.

Na menších staniciach sa stále viac darí Profesionálom, ktorí šli už pod 8 %, Horúce strely podliezli 5 %. Nekonečná láska bola vyššie s podielmi nad 5 a 7 %, Kriminál na Dajto prekročil 5 %. Vtierka Castle sa z kriminálok Wau dostala najvyššie podielom nad 4 %, CSI Miami uhralo 3,5 %, Klamári získali okolo 3 %.

Rodinné prípady šli nad 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja cez 16 %. Televízne noviny dosiahli podiel okolo 28 %, Noviny cez 22 %. Celkovo boli sledovanejšie o približne 40-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Inkognito tesne pred Počasím Markízy, v 12+ boli na vrchole Noviny pred Najlepším počasím..

Čítať viac...
Nahor