Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito vystrelilo aj vo štvrtok, Dobre vedieť sa prepadá! Sedmička štart ustála, Farma vyhrala u mladších

Glosátorká relácia sa vrátila s podielom pod dvadsiatkou.

Inkognito naďalej boduje. Zábavná relácia dokázala po pondelku rásť aj vo štvrtok, kedy jej rating vyskočil na 9 % a podiel mal ísť až pod 27 %. Dobre vedieť! potvrdzuje stratenú formu, keď tento týždeň spadlo a v ratingu sa dostalo len nad 6 % pri podieli 18,5 %. Pozície si televízie vymenili s ďalším programom. Návrat relácie Sedem oproti Inkognitu z minulých týždňov niečo stratil, Sedmičku si malo pozrieť 4,8 % divákov s podielom 19,7 %. Farma sa takto vrátila vo štvrtok do čela, prekročila 5 ratingov s podielom 21,5 %. Reality šou lákala viac mladších divákov, Sedem v univerzálnej cieľovke tesne vyhralo.

Na menších Vymenené životy uhrali podiely okolo 7 a 9 %, X-Men: Wolverine na Plus šiel cez 6 %. Smrtiaca zbraň na Dajto atakovala 4 %, kriminálky na Wau sa hýbali okolo 3 – 3,5 %.

Podvečer Rodinné prípady klesli pod 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala cez 18 %. Televízne noviny prekročili 25 %, Noviny s o pár desatín lepším ratingom podielovo získali 24,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Inkognito.

Čítať viac...
Nahor