Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito vo štvrtok naďalej vysoko, Detektív Dušo potvrdil prepadák! Oteckovia výskok nezopakovali, bezpečne dominujú

Oteckovia potvrdili, že streda je ich magickým dňom, vo štvrtok sa vrátili na svoje priemerné čísla. Tie však naďalej dosahujú vyššiu úroveň ako väčšina ostatných programov na trhu.

Z pracovného týždňa je štvrtok zatiaľ jediným, kde sa Joj darí držať líderstvo. Zabezpečuje jej ho tradičné Inkognito, ktoré aj v novom roku nadviazalo na vlaňajšiu výkonnosť a prináša televízii nadpriemery. Medzitýždenne sa prakticky nehlo, keď malo uhrať 8,4 ratingu s podielom pod 23 %. Situácia sa nezmenila ani na Markíze, kde Detektív Dušo potvrdil neúspech s ratingom 5,6 % a podielom cez 15 %. Dosiahol však o málo vyšší rating ako tento týždeň Vlci. Reprízové Inkognito získalo share 23,5 %, nestačila naňho premiéra Dobre vedieť, ktorá po slabom nábehu podliezla 18 %. Zlaté časy v komerčnej cieľovke uhrali share pod 8 %, v 12+ to bolo vyše 9 % pri celkovo 210-tisíc divákoch. Inkognito ich malo vyše 550-tisíc, Detektív Dušo cez 305-tisíc.

Na menších staniciach taktiež dominoval kanál Joj, Plus sa darilo s filmom Vymedzený čas a podielom 8 %. Matky a dcéry na Doma sa hýbali okolo 5 a 6 %, Dajto s filmom Policajt z Beverly Hills 3 prekročilo 4 %. Kriminálky na Wau sa hýbali okolo 4 a 2,5 %.

Oteckovia ani tento týždeň po náhlom stredajšom výskoku a prepisovaniu rekordov vysoký nárast neudržali. Vrátili sa k svojmu štandardu s o málo viac ako 9 ratingami a podielom 31 %. Sú však naďalej vysoko nadpriemerní, opäť porazili všetky nespravodajské programy dňa. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla len pod 14 %. Televízne noviny prekročili 28 %, Noviny sa dostali nad 23 %. V celkovom publiku sa vrátili do vedenia, keď ich sledovalo necelých 600-tisíc divákov a stali sa aj najsledovanejším programom celého dňa. TN-ky si spolu pozrelo cez 575-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke ich predbehlo len Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor