Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito víťazom aj vo štvrtok, Dobre vedieť naďalej podpriemerné! Televízne noviny hlboko

Úspešná kvíz šou Markízy z jesene sa trápi.

Dobre vedieť! na svoje výkony z jesene pozerá len z diaľky. Šou v súčasnosti neláka dostatočné množstvo divákov a Markíza sa tak trápi aj s ňou. Tento štvrtok už o niečo rástla, no opäť skončila v podpriemere, keď prekročila podiel 18 %. V druhom pásme už televízia nenasadila premiéru, reprízový diel klesol pod 17 %. Lídrom ostalo Inkognito na Joj, kombinácia premiérovej a reprízovej časti uhrala takmer identický share pod 23 %.

Markíze opäť pomáhala vykryť straty Doma, Vymenené životy totiž sa hýbali okolo 7 a až pod 10 %. Patriot na Dajto uhral 4,5 %, Admirál na Plus len pod 3 %. Predbehla ho aj Wau s Kosťami a CSI Las Vegas pri podieloch okolo 3 % či Dvojka s Európskou ligou.

Moja mama varí lepšie ako tvoja tentokrát uhrala share vyše 21 %, Susedské prípady Markízu z hlbokých podpriemerov po Kolese šťastia doteraz nevytiahli, šli len tesne nad 13 %. Televízne noviny od začiatku roka zaznamenávajú ďalší pokles sledovanosti, vo štvrtok sa pritom dostali na ďalšie minimum s podielom iba 20,8 %. Noviny Joj získali podiel 28,5 %, stali sa najsledovanejším programom dňa.

Čítať viac...
Nahor