Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito valcovalo ešte viac, trhlo absolútny rekord! Rodinné prípady preskočili Moju mamu

Markíza posledný pondelok s Divokým Zapadákovom, Joj si popri ňom vylepšovala rekordy.

Nevydarená pondelňajšia zábava Markízy potopila televíziu na úplne dno, kým Joj zbiera jeden rekord za druhým. Inkognitu sa v priebehu pár týždňov podarilo už niekoľkýkrát navýšiť rekordný rating od návratu na jar 2015, pričom prvý raz prekonalo 10-ratingovú hranicu. Najnovšie premiérové vydanie už sledovalo 10,5 % divákov pri podieli 27,8 %. Podielovo ešte vyššie vystrelila reprízová časť, ktorá mala atakovať až 31 % a v ratingu uhrala 7 %.

Markíza posledný pondelok otvorila večer Divokým Zapadákovom, ktorý z nej pri svojej rozlúčke urobil takmer trojku na trhu. Komediálny seriál mal dosiahnuť rating iba 4,4 % s podielom 11,5 %, kým komediálna dráma na Jednotke, Moje leto v Provence, pri dlhšej stopáži mala ísť na 4,2 ratingu s podielom 11,3 %. V 12+ bola Jednotka jasnou dvojkou pri podieli nad 13 %, Divoký Zapadákov v tejto cieľovke tvrdo prepadol s podielom pod osmičkou. Kredenc bol na tom podobne v oboch cieľovkách, v tej komerčnej dosiahla premiéra a repríza podpriemerné podiely cez 11 a 12 %. Od budúceho týždňa sa Markíza spolieha na návrat premiér Hornej Dolnej a nástup Farmy. Vymenené životy na Doma sa hýbali pod 7 a 9 %, Svet pod hlavou na Plus okolo 5 %. Päťku tesne podliezol Priamy zásah na Dajto.

Podvečer sa už situácia otočila v prospech Markízy. Rodinné prípady stúpli na rovných 20 %, kým Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 17 %. Rozdielny nábeh vyrovnal spravodajský súboj, v ktorom Televízne noviny podliezli 27 %, Noviny boli vpredu o jedinú desatinu ratingu, v podieli uhrali 26 %.

Ani tento obrat nespravil Markízu celodenným lídrom, vďaka večeru vyhrala Joj deň aj prime-time. Tam atakovala až 25 %, kým Markíza podliezla 18 %.

Čítať viac...
Nahor