Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito už v pondelok dominuje, trhlo nový rekord jesene! Predbehlo všetky programy dňa

Zábavná relácia sa v počte divákov dostala aj pred hlavné spravodajské programy.

Inkognitu sa posledný rok darí. Relácia začala zlepšovať svoje postavenie ako v pondelky, kedy v minulosti hrala len podpriemerne proti Hornej Dolnej, tak vo štvrtky, kedy Joj minulú jeseň často nestačila na zábavu Markízy. Od konca uplynulého roka sa ale situácia začala otáčať a Inkognito dnes na poli zábavných programov dominuje. V pondelok ešte vylepšilo svoj rekord sezóny, keď si ho malo pozrieť 9,4 % divákov so silným podielom 27,7 %. Podarilo sa mu to už proti druhej reprízovej Hornej Dolnej v tejto sezóny, ktorá však pre Markízu zatiaľ drží uspokojivé čísla. Uhrať mala rating 7,6 % s podielom 22,6 %. Inkognito dominovalo aj v celkovom počte divákov, porástlo nad rekordnú hranicu 610-tisíc divákov. Za celý deň sa vyššie dostalo len Najlepšie počasie. Seriál Markízy malo sledovať vyše 330-tisíc divákov.

Farma už v druhej polovici večera viedla, podliezla 6 ratingov s podielom pod 25 %. Reprízové Inkognito atakovalo podiel 21 %. Z menších staníc Nekonečná láska na Doma uhrala 5 %, od tohto týždňa už ponúka iba jednu časť, nakoľko na stanicu nastúpili vianočné filmy – Láska pod stromček uhrala v neskoršom čase share až pod 7 %. Profesionáli na Plus šli podobne pod 7 %, Largo Winch sa dostal nad 4 %. Mission: Impossible 4 na Dajto šlo pod 4 %, kriminálky na Wau postupne šli na takmer 4 %, pod trojku a na 3,5 %.

Rodinné prípady podvečer získali podiel 24,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja vyše 17 %. Televízne noviny uhrali podiel 28 %, Noviny na ne stratili takmer rating a pol pri podieli okolo 23 %. Rozdiel v celkovom publiku sa zmenšil na približne 15-tisíc divákov, vpredu ale ostali Noviny, ktoré mali ísť cez hranicu 580-tisíc. V 12+ sa na vrchol dňa dostalo Najlepšie počasie, v 12 – 54 bolo najvyššie Inkognito.

Čítať viac...
Nahor