Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito už bojovalo o víťazstvo, Kredenc začína byť neúspechom! Joj s upraveným podvečerom

Skeč šou Markízy sa prestáva dariť.

Inkognito už tento pondelok dokázalo popri Hornej Dolnej vybojovať líderskú pozíciu. S komediálnym seriálom si ju v priebehu vysielania vymieňalo, vďaka čomu programy dosiahli takmer rovnaký rating nad 7 %, pričom Horná Dolná tesne podliezla share 21 %, Inkognito šlo nad tento podiel. V priebehu celej sezóny zaznamenáva pokles Kredenc, ktorý opäť medzitýždenne stratil. Šiel už len cez 5 ratingov a podpriemerný podiel 17 %. Druhý diel bol na tom podobne. Reprízové Inkognito na Joj sa dostalo pod 18 %.

Jednotka konkurovala prenosom, ktorý bol vrcholom osláv 60. výročia televízie na Slovensku. Galavečer 90/60 sledovalo celkovo vyše 300-tisíc divákov a podiel prekročil 16 % (12+). V 12 – 54 prenos atakoval 11 %.

V pondelok sa darilo aj menším staniciam, Vymenené životy šli pod 8 a nad 9 %, Cesta bojovníka na Plus podliezla 8 %, Dajto s filmom Špecialisti zas prekročilo 5 %. Wau bola opäť nadpriemerná s kriminálkami CSI, dostali sa pod 4 %.

Podvečer Búrlivé víno atakovalo 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja tesne preliezla 17 %. Opäť uspel Duel s rekordmanom Slavom, v 12+ prekročil až 23 %. Joj v pondelok vymenila svoje podvečerné programy, Noviny sa vrátili na 17. hodinu, dvihli sa na podiel pod 15 %. Šou Uhádni môj vek dosiahla taktiež lepší výkon, než v pôvodnom nastavení, s podielom takmer 14 %. Rodinné prípady naproti tomu udržali vysoký nadpriemer s podielom až 29 %, podobne na tom boli aj Prvé Televízne noviny.

S hlavným spravodajstvom Televízne noviny uhrali okolo 27 %, Noviny sa ťahali na 25 %. Na vrchole dňa boli servisy o počasí Markízy a Joj.

Čítať viac...
Nahor