Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito tromflo inseminátora, súčasný rekord však nie! Ako sa uviedla novinka Domy Zmena chutí?

Relácia Joj napodobnila minulotýždňový výkon, Kredenc na poli zábavných formátov opäť vyhral.

Inkognito po minulotýždňovom páde , keď časť jeho divákov uprednostnila večernú terasu pred obývačkou, výrazne nerástlo. Dokázalo zaznamenať mierne zlepšenie, keď ho podľa našich informácií sledovalo 6,1 % divákov s podielom 19,9 %. Búrlivé víno medzitýždenne ratingovo kleslo, v podieli však podčiarklo fakt, že ešte viac divákov ako pred týždňom netrávilo večer pred obrazovkou ale na čerstvom vzduchu. Sledovalo ho 8,7 % divákov s podielom 28,1 % a stalo sa najsledovanejším programom dňa. Inkognito výrazne neposilnilo ani napriek tomu, že ponúklo diel, ktorý vďaka hádaniu cukrára minimálne dorovnal legendárneho inseminátora z prvej éry. Diváci sa však o tom z upútavky nedozvedeli.

S nasledujúcim programom bola naďalej vpredu Markíza. Čoraz menej nápaditý Kredenc dosahuje v súčasnosti paradoxne najlepšie čísla, keď uhral podiel až 29,7 %. Ratingovo šlo o medzitýždenný pád na 8,2 %. S druhou reprízovou časťou dosiahla Markíza už priemerný výkon 24,5 %. Panelák sa v konkurencii skeč musel skloniť, keď uhral podiel len 16,4 %. Sledovanosť po ôsmej ovplyvnila aj snímka Bobule na Jednotke, ktorá v 12 – 54 dosiahla 10 % a v 12+ prekročila 9 %.

Z menších staníc bola po ôsmej najvyššie Plus. Vysoko vyskočili Profesionáli, ktorí atakovali až 9 %. V čase ich vysielania odštartovala svoju letnú pôvodnú novinku Doma. Kulinárska relácia Zmena chutí, o ktorej sme vás exkluzívne informovali, dosiahla podpriemerný výkon, keď odštartovala s jedným ratingom a podielom 3,6 %. S nasledujúcim programom sa do vedenia dostalo Dajto, ktoré s filmom Utečenec prekročilo 7 %. Plus si nadštandard udržala aj s kriminálkami CSI, ktoré sa hýbali nad 6 a pod 7 %, Mentalista Domy prekročil 5 %, Zakázaná láska uhrala 6 a nad 8 %.

Čítať viac...
Nahor