Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito stále pri sile, prvý raz zabrala Súdna sieň! Rástla aj Markíza, v pondelok zvrátila prepad

Joj sa podarilo udržať vysokú výkonnosť Inkognita aj v repríze, zároveň jej vysoko vyskočili Noviny.

Už aj Inkognito nabehlo na letný režim, ktorý sa však v číslach neodrazil. Joj aj s reprízou šou dosiahla na obdobné čísla ako s premiérou, keď atakovala až 8 ratingov s podielom tesne nad 26 %. Silné ostalo aj nasledujúce vydanie s podielom 26 %. Napriek stabilným číslam Inkognita si po sérii neúspechov polepšila Horná Dolná. Nárast prišiel v kritickom čase, keď minulý týždeň nepríjemne prepadla a Markíze sa črtal ďalší letný problém. Tentoraz ale seriál stúpol na takmer 20 a pod 19 % a televízia si mohla vydýchnuť.

Z menších staníc Rýchlo a zbesilo 2 na Dajto prekonalo 6 %, Mortdecai: Grandiózny prípad na Plus podliezol 5 %. Láska na druhý pokus na Doma sa hýbala okolo 4 %, CSI Miami a CSI Las Vegas na Wau uhralo podiely okolo 3 %.

Podvečer si značne polepšila premiérová Súdna sieň, ktorej podiel vyskočil až pod 21 %. Rástla pritom aj Markíza so Susedskými prípadmi, ktoré šli až cez 26 %. Vďaka tomu si prilepšili i Televízne noviny s podielom tesne nad 27 %, držali sa ich však Krimi s výkonom o málo viac ako 26 %, silným lídrom k tomu boli Noviny, ktoré prekonali 29 %. Najsledovanejším programom dňa sa s tesným náskokom pred Inkognitom stalo Najlepšie počasie.

Markíza si medzitýždenne v pondelok v prime-time polepšila o dva podielové body, rovnako však rástla aj Joj. Rozdiel medzi televíziami sa tak nezmenil, Joj vyhrala až o takmer päť podielových bodov.

Čítať viac...
Nahor