Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito späť silným štvrtkovým lídrom, Rex prepadol s najhorším výkonom od štartu! Sedem pred Farmou

Krimiseriál Markízy stratil vyše rating, nárast po pauze dlhšie neudržal.

Rex sa opäť prepadáva. Krimiseriál po jednotýždňovej pauze zo začiatku októbra, kedy ho Markíza preventívne stiahla z konkurencie futbalovej kvalifikácie, dokázal podrásť a na čas zvrátiť negatívny trend zo septembra. Po dvoch týždňoch, kedy stúpol na sedem ratingov, sa však vracia do pôvodnej formy, keď prehĺbil svoje dno dosiaľ najhorším ratingom 5,8 % s podpriemerným podielom 16,8 %. Inkognito, naopak, medzitýždenne stúplo a vrátilo sa ku štvrtkovému jesennému štandardu ratingom takmer 8 % a podielom okolo 23 %. Celkovo si ho malo vybrať vyše 500-tisíc divákov, Rexa vyše 300-tisíc.

Joj sa vpredu držala aj vo zvyšok večera. Glosátorská relácia Sedem dokázala ratingom pod 5 % a podielom vyše 20 % predbehnúť Farmu, keď reality šou uhrala 4,5 ratingu s podielom pod 18 %. Lídrom boli aj Silné reči, ich podiel šiel nad 19 %. Jednotka so Zlatými časmi uhrala vyše 11 %, celkovo ich malo sledovať okolo 300-tisíc divákov, čím dorovnali Rexa. Súmrak bossov u mladších divákov dosiahol podiel takmer 11 %.

Na menších sa taktiež najviac darilo stanici pod logom Joj. Plus sa podarilo vyskočiť ako s Profesionálmi, ktorí atakovali 8 %, tak s filmom Do hlbiny, ktorý šiel až na 8,5 %. Terminátor 3: Vzbura strojov na Dajto atakoval 5 %, Nekonečná láska na Doma uhrala podiely okolo 4 a vyše 4 %. Kriminálky na Wau dosahovali podiely medzi 3 – 3,5 %.

Rodinné prípady podvečer získali 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla pod 18 %. Televízne noviny prekročili 25 %, celkovo ich sledovalo takmer 500-tisíc divákov, Noviny v komerčnej cieľovke podielovo uhrali okolo 23 %, celkovo ich sledovalo cez 570-tisíc divákov. Predbehlo ich už len Najlepšie počasie, ktoré bolo najsledovanejším programom dňa v oboch cieľových skupinách.

 

Čítať viac...
Nahor