Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito šokuje, vo štvrtok narástlo k rekordu! Prekonalo aj najsledovanejšie časti Dobre vedieť

Inkognito je na svojom vrchole, pondelňajšie čísla dokázalo uhrať aj v ťažší štvrtok.

Úspešné ťaženie Joj v týchto týždňoch vrcholí. Televízii sa aktuálne mimoriadne darí s viacerými pôvodnými programami, čo potvrdzuje aj úspech tradičného Inkognita. To tento štvrtok nečakane narástlo, keď medzitýždenne posilnilo o viac ako jeden a pol ratingu, pričom zopakovalo pondelňajší rekord s ratingom 9,9 %. Podiel šiel pod 27 %. Pre Inkognito ide o mimoriadny štvrtkový úspech. S týmto výkonom sa pritom relácii podarilo prekonať aj rekord Dobre vedieť, ktorému sa minulú sezónu najviac darilo práve vo štvrtky.

Samotné Dobre vedieť! tento týždeň mierne rástlo tesne nad 7 % s obdobným podielom 18,5 %. Prepadla už nasledujúca reprízová časť, ktorá podliezla 14 %. Reprízové Inkognito popri nej valcovalo s podielom nad 27 %. Hviezdna párty bola hlboko s takmer 13 % podielmi.

Vymenené životy, ktoré čoskoro zmiznú z obrazovky Doma, šli pod 7 a na 8,5 %, Cobra na Dajto uhrala pod 5 %. Bod zlomu na Plus neuspel s podielom takmer 3 %, vyššie boli kriminálky na Wau s podielmi okolo 3,5 %.

Moja mama varí lepšie ako tvoja získala share pod 20 %, Susedské prípady sa prehupli cez 15 %. Televízne noviny uhrali 24 %, Noviny 28 % a spolu s Inkognitom sa stali pri zhodnom ratingu najsledovanejšími programami dňa.

Čítať viac...
Nahor