Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito šokovalo Markízu, s veľkým rekordom prevalcovalo jej najväčšie ťaháky! Susedské prípady na dne

Inkognito prežíva svoje najlepšie obdobie, od jesene 2016 jeho popularita rastie.

Reprízová Horná Dolná už nefunguje ani v pondelky. Markíza zažila ďalšie nepríjemné prekvapenie, keď jej konkurencia v pondelok medzitýždenne raketovo porástla a výrazne prešprintovala jej kedysi najsilnejšie tituly. Horná Dolná neuspela, keď ju sledovalo len 6,4 % divákov a podiel dosiahol podpriemernú úroveň 17,5 %, Babovřesky 3 už na tom boli lepšie, najmä vďaka minutáži v podieli šli pod 21%.

Mimoriadne vysoko sa popri Markíze dostalo Inkognito, ktoré od poslednej jesene zaznamenáva zvyšujúcu sa popularitu. Tento pondelok pritom dosiahlo svoj absolútny rekord od návratu na jar 2015, keď ho sledovalo až 9,4 % divákov a v podieli sa dostalo na 26,2 %. Medzitýždenne narástlo o približne jeden a pol ratingu. Vysoko bola i nasledujúca reprízová časť, ktorá šla až pod 28 %.

Na menších Vymenené životy dosiahli podiely pod 5 a 7 %, Dajto s filmom G. I. Joe 2: Odveta prekročilo 5 %. Svet pod hlavou pokračoval na Plus vlažne s podielom 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali pod a nad 4 %.

Napriek náhlemu stiahnutiu Kolesa šťastia sa v prvý podvečer zmena vo výkone Markízy nekonala. Premiérové Susedské prípady rovnako prepadli, keď prekročili len 11 % a boli trojkou na trhu. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa ťahala ku 22 %. Televízne noviny uhrali 24,5 %, Krimi sa dostali cez 26 %, Noviny až na takmer 29 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.

Joj naštartovala týždeň silnou výhrou v prime-time, kde podliezla až 26 %, vyhrala tak aj celodenne s priemerným podielom pod 21 %. Markíza večer atakovala 20 %, celodenne uhrala 19,5 %.

Čítať viac...
Nahor