Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito sa aj s reprízou udržalo v pondelok vo vedení, prekvapila Moja mama!

Prime-time však tento pondelok získala pre seba Markíza, rozhodla o tom spravodajská hodina.

Inkognito ostáva v pondelok najatraktívnejším programom pre divákov. Joj tentokrát zaradila reprízu relácie, ktorá klesla na rating cez 5,5 %, čo znamenalo podiel pod 20 %. Inkognito však ostalo vo vedení, snímka Red 2 na Markíze uhrala podiel 18,5 %. Nasledovná druhá časť Inkognita nebola ratingovo ďaleko od tej prvej, v podieli tak stúpla na 22 %.

Z menších staníc sa darilo Doma s Nikdy ťa neopustím a podielmi takmer 6,5 a 7 %, Wau s kriminálkami Kosti, CSI Miami a Vtierka Castle dosiahla podiely 3,5, takmer 5 a necelé 4 %. Plus s filmom Steve Jobs uhrala 3,5 %, Dajto so snímkou Cudzinec prekročilo 3 %.

Podvečer sa prakticky dorovnal, keď Rodinné prípady uhrali podiel tesne cez 18,5 % a Moja mama varí lepšie ako tvoja prekvapila náhlym výskokom až pod 17 %. Televízne noviny uhrali vyše 25 %, napriek vyrovnanému podvečeru Noviny zaostali s vyše 21 %. Celkovo ich videlo cez 380-tisíc divákov, Televízne noviny zas pod 340-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa celkovo stalo Inkognito s vyše 415-tisíc divákmi, v komerčnej cieľovke reláciu predbehlo len Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor