Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito s Mikom rástlo, valcovalo aj popri Hornej Dolnej! Susedské prípady sa vrátili víťazné

Bez Búrlivého vína si Markíza v pondelok polepšila, dvojporcia Hornej Dolnej však opäť skončila v hlbšom podpriemere.

S nástupom leta sa Inkognito opäť vyšvihlo do výšin. Zábavná relácia sa aktuálne každým týždňom dvíha, keď tentokrát medzitýždenne porástla o pol ratingu na výkon 8,5 % s podielom až 27,7 %. Najnovšie vydanie hostilo Václava Miku, ktorý sa na Kolibe objavil v deň prvej voľby riaditeľa RTVS.

Polepšila si aj Markíza, ktorá však ostala aj s Hornou Dolnou podpriemerná. Prvá časť jej ešte uhrala share okolo 17 %, druhá spadla k podielu takmer 15 %. Reprízové Inkognito popri nej podliezlo 25 %. Z menších staníc Captain America: Zimný vojak na Plus uhral okolo 6 %, Kovboji a votrelci na Dajto zas približne 5 %. Nekonečná láska sa hýbala pod 4 a na 4,5 %.

Podvečer Rodinné prípady na Markíze vystriedali nové časti Susedských prípadov. Tie nadviazali na svoju dvojičku, keď udržali ich výkon, získať mali podiel nad 21 %. Súdna sieň klesla pod 13 %. Markíza mala o vyše pol ratingu sledovanejšie hlavné správy, Televízne noviny v podieli atakovali 27 %, Noviny sa dostali na 22 %. V celkovom publiku opäť vyhrali správy Joj. Celodenne najvyššie bolo v oboch cieľovkách Najlepšie počasie, v 12 – 54 prekročilo podiel až 31 %.

Čítať viac...
Nahor