Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito s Kronerom na vrchole sledovanosti, Naši vyhrali aj v repríze! Dobre vedieť posilnilo

Obrat nastal podvečer, kedy Moju mamu potopil slabý nábeh.

So štvrťfinálovými súbojmi bral hokej opäť veľkú časť koláča sledovanosti pre seba. Silné boli oba súboje v priamom prenose, popoludňajší dramatický súboj Česka s USA v prvých dvoch tretinách v komerčnej cieľovke uhral pod 25 a nad 29 %, v tretej tretine spoločne s predĺžením a samostatnými nájazdmi sa podiel vyšvihol až nad 34 %. Dĺžka hokeja zasiahla až do súboja podvečerných komerčných formátov. Hokej výrazne oslabil Joj, vďaka čomu sa nábeh nedostal šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá po stredajšom výskoku spadla na 16,5 %. Búrlivé víno ostalo na svojom s podielom cez 19 %.

Večerný zápas Kanady so Švédskom, ktorý skončil debaklom severského tímu, uhral v 12 – 54 podiely nad 14, 19 a 18 %. Druhá aj tretia tretina bola miestami lídrom trhu. Joj v tejto konkurencii odvysielala reprízovú časť Našich, ktorí jej síce klesli, súboj zviedli len s hokejom a uhrali rating 6,5 % s podielom pod 19 %. MasterChef neuspel s ratingom 5,5 % a podielom cez 16 %.

V ďalšej časti večera sa na obrazovky po dlhom čase v Inkognite vrátil Janko Kroner. Relácia sa po skončení hokeja vyšvihla na post lídra, paradoxne ale vďaka večernému hokeju, ktorý zamiešal číslami, sa stala najsledovanejším programom dňa pri ratingu 6,6 % a podieli 20,6 %. V najtesnejšom závese ale bola novinka Markíza Dobre vedieť!, ktorá oproti utorku rástla. Dosiahla obdobný rating ako Inkognito, po ktorého konci posilnila, vďaka neskoršiemu času jej to vynieslo vyšší podiel 23,5 %.

Na menších bola jasne vpredu Plus, Profesionáli šli pod 7 %, Statočné srdce až nad 8 %. Disturbia na Dajto dosiahla podiel 5,5 %, dvojica Monka šla pod 5 a 4 %, prvý diel Kúsok zo mňa sa dostal nad štvorku. Kosti a dvojica kriminálok CSI sa hýbala medzi 2 – 3 %.

Joj najtesnejším rozdielom vyhrala prime-time, vo vedení bola vo štvrtok aj ako skupina.

Čítať viac...
Nahor