Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito proti Hornej Dolnej na historických maximách, dotiahlo ju na najtesnejší rozdiel! V celkovom počte valcovalo

Inkognito je proti premiérovej Hornej Dolnej v najlepšej forme.

Kedysi jednoznačný pondelňajší súboj sa otáča. Kým ešte pred týždňom bol rozdiel medzi komediálnym seriálom Markízy a reláciou Joj približne dva ratingy, teraz sa k sebe priblížili na najtesnejší rozdiel v histórii. Horná Dolná tento pondelok klesla na druhý najhorší výkon sezóny s ratingom 9,3 % pri podieli 26,2 %, Inkognito, naopak, posilnilo na svoj najlepší pondelňajší výkon, keď ho malo sledovať až 8,8 % divákov pri podieli 25,1 %. Stále väčší je rozdiel medzi programami v celkovom počte divákov, Inkognito tam dominovalo s takmer 580-tisíc divákmi, Horná Dolná sa dostala cez hranicu 400-tisíc divákov.

V druhej polovici večera otočila vývoj z predošlých týždňoch Farma, ktorá poskočila na takmer 6 ratingov s podielom pod 23 %. Reprízové Inkognito už zaostalo, podliezlo však 21 %. Z ďalších staníc vyskočili najmä Profesionáli na Plus, ich podiel dosiahol úroveň 7,5 %, nasledujúci Heker prekročil 6 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala o málo nad 5 a 6 %, Svetová invázia na Dajto uhrala menej ako 6 %. Kriminálky na Wau sa dostali nad a pod 3 %, raz šli cez 4 %.

Podvečer Rodinné prípady dominovali podielom až cez 25 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zaostala výkonom cez 14 %. Televízne noviny sa dostali nad 26 %, Noviny so stratou pár ratingových desatín podliezli 24 %. Veľký rozdiel bol napriek tomu v celkovom počte divákov. Televízne noviny sledovalo 477-tisíc, Noviny až 586-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v tejto skupine stalo Najlepšie počasie, v 12 – 54 udržala pozíciu Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor