Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito pri sile, vo štvrtok valcovalo! Farma aj Dobre vedieť podpriemerné, Zlaté časy sklamali

Zábavná šou Joj si udržuje silnú pozíciu.

Inkognito opäť dominovalo. Vo štvrtok si ho priemerne pozrelo 8,5 % divákov a v podieli podliezlo 24 %. Joj so šou valcovala medzi deviatou a desiatou hodinou, kedy šla vyššie nad deväť ratingov, pričom oproti Farme mala dvojnásobný výkon. Spadla až s tretím brejkom, na reláciu Sedem tak ostalo priemerne 4,4 % divákov s podielom 18,5 %. Dobre vedieť tento štvrtok spadlo, prekročilo 6 ratingov s podielom nad 17 %. Farma mala taktiež slabý deň, v podieli podobne uhrala vyše 17 %.

Komerčné televízie ovplyvňovali stanice RTVS. Dvojka vysielala prípravný hokejový zápas Slovenska na Majstrovstvá sveta proti Dánom, podiely v komerčnej cieľovke sa hýbali pod 9, 8 a vyše 8 %. Jednotka zas odštartovala novú sériu šou Zlaté časy, ktorú intenzívne promovala. Zo silných čísel sa však netešila, v 12+ relácia dosiahla podiel 10 %, u mladých len pod 7 %.

Z menších snímka Ja, robot na Plus šla pod 8 %, Vymenené životy na Doma tesne cez 7 %. Nekončená láska už spadla s podielom 4,5 %, Dajto s filmom Zabijak získalo 6,5 %. Kriminálky na Wau sa hýbali medzi 2 – 3 %.

Rodinné prípady podvečer získali 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 15 %. Televízne noviny sa dostali nad 25 %, Noviny s totožným ratingom uhrali 24 %.

Čítať viac...
Nahor