Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito pri sile, dosiahlo dvojnásobný výkon Búrlivého vína! Súdna sieň štartovala na úrovni Mojej mamy

Súdna sieň návrat na 18. hodinu zvládla lepšie ako v minulosti, zatiaľ však na priemer televízie nedosiahla.

Inkognito tento pondelok vystrelilo. Zábavná šou si medzitýždenne polepšila o viac ako rating, keď ho malo sledovať až 8 % divákov s vysokým podielom pod 27 %. Búrlivé víno začalo svoj druhý týždeň obdobne ako prvý. V ratingu malo len tesne prekonať 4 % a v podieli sa zas o málo prehupnúť nad 14 %. Inkognito ho tak prešprintovalo takmer dvojnásobným výkonom. Hlboko bola aj Horná Dolná, ktorá šla nad 14 %, reprízové Inkognito držalo silné čísla s podielom pod 26 %.

Medzi menšími Vitajte v džungli na Dajto uhralo vyše 6 %, Super poliši na Plus nad 5 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala pod a nad 5 %, Vražedné práva na Wau získali 3 %, CSI Las Vegas vyše 4 %.

Do accessu Joj sa po dlhom čase vrátila niekdajšia stálica Súdna sieň. Jej hlavný návrat o 18. hodine dopadol priemerne na úrovni 15 %, predchádzajúca kratšia čas uhrala len 12 %. Rodinné prípady dosiahli svoje s vyše 22 %. Medzi spravodajstvami sa s náskokom pár desatín ratingu vyššie umiestnili Televízne noviny, ktoré v podieli dosiahli netradične vysoko na 28 %, Noviny získali 25 %. Tradične mali ale na celkovom publiku viac divákov. Najsledovanejším programom dňa sa s výrazným náskokom stalo Inkognito.

Čítať viac...
Nahor